Інформація для вступників

kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ
Кафедра інформатики Харківського національного педагогічного університету
імені Г. С. Сковороди
запрошує абітурієнтів на денну та заочну форми навчання для отримання освітніх ступенів «бакалавр», «магістр»!
Інформатика – це наука майбутнього, яка перетворює сьогодення. Фахівці у галузі інформатики та ІТ-технологій є і будуть затребувані у різних галузях науки, освіти, виробництва як в Україні, так і в усьому світові.
Навчання на спеціальності «Середня освіта. Інформатика» в нашому університеті дає студенту змогу набути ґрунтовних знань з
 • теоретичних основ інформатики,
 • основ мікропроцесорної техніки,
 • основ інформаційних систем,
 • основ штучного інтелекту,
 • перспективних мов програмування,
 • комп’ютерної графіки,
 • Web-дизайну,
 • комп’ютерного моделювання,
 • створення засобів мультимедіа,
 • проектування сайтів,
 • конструювання електронних навчальних ресурсів,
 • розробки систем комп’ютерної діагностики тощо.
Навчальний процес з інформатичних дисциплін забезпечується кафедрою інформатики, склад якої сформований з молодих і енергійних викладачів, серед них 3 доктори наук, 5 професорів.
Кафедра ініціює і активно розвиває міжнародні зв’язки, залучаючи до цієї роботи студентів. На кафедрі функціонують Центр Міжнародного Інституту GeoGebra і філія кафедри ЮНЕСКО в Україні, організовано роботу англомовного клубу «Science around us».
Навчання відбувається у спеціалізованих аудиторіях з відповідним обладнанням і побудовано таким чином, щоб студент отримав досвід самостійної навчальної, науково-дослідницької і творчої роботи.
Серед студентів кафедри більше ніж 17 переможців Всеукраїнських олімпіад з інформатики, багато призерів конкурсів студентських наукових робіт, авторів наукових публікацій, учасників студентських науково-практичних конференцій Всеукраїнського і Міжнародного рівня.
Випускники кафедри успішно працюють як на освітянській ниві – у школах, гімназіях, коледжах, вищих навчальних закладах, в системі дистанційної освіти, так і в різних установах і фірмах, де потрібні програмісти, системні адміністратори, веб-дизайнери та інші фахівці з ІТ-технологій.
Шановні абітурієнти!
Щиро запрошуємо на навчання на кафедру інформатики фізико-математичного факультету ХНПУ імені Г.С.Сковороди!
Університет має ІV рівень акредитації та готує професіоналів з повною вищою освітою.
Термін навчання на денній та заочній формі становить: за освітнім ступенем бакалавра на основі повної загальної середньої освіти – 3 роки 10 міс.; за освітнім ступенем магістра на основі ступеня бакалавра – 1 рік 4 міс.

Програми додаткових та інших вступних випробувань розміщено на офіційному сайті університету (http://hnpu.edu.ua вкладка «Абітурієнту»).
Розмір плати за навчання у 2018-2019 навчальному році для здобуття ступеня «магістр» на всіх факультетах становить: денна форма – 14700 грн/рік, заочна форма – 13490 грн/рік.

З усіх питань щодо вступу звертайтеся:
- до ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ ХНПУ імені Г.С. Сковороди: 61168, м. Харків, вул. Валентинівська, 2 (станція метро “Студентська”), кімн. 110-А, тел. (0572) 68-14-34, e-mail: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. .
- до ДЕКАНАТУ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ХНПУ імені Г.С.Сковороди: 61168, м. Харків, вул. Валентинівська, 2 (станція метро “Студентська”), кімн. 201,202,203-Б, тел. (0572) 67-53-58,
- на КАФЕДРУ ІНФОРМАТИКИ ХНПУ імені Г.С.Сковороди: 61168, м. Харків, вул. Валентинівська, 2 (станція метро “Студентська”), кімн. 213-Б, тел. (0572) 68-38-20, відповідальний за профорієнтаційну роботу - Пономарьова Наталія Олександрівна (кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри інформатики, тел. 050-139-31-67)