kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

19 листопада 2010 року на кафедрі інформатики розпочав працювати англомовний дискусійний клуб. Клуб ще не має назви, проте його головна ідея і мета - це помітити та усвідомити красу науки у звичних речах, що нас оточують. При цьому обговорення та спілкування відбувається англійською мовою. У разі потреби пропонується синхронний переклад.

10 грудня 2010 року відбулося друге засідання англомовного дискусійного клубу "Science around us" ("Наука навкруги нас"), який щойно почав працювати на базі кафедри інформатики. Це засідання було підготовлено студентами групи 2ІА: Мудрак Анастасією, Кондратченко Катериною, Шерстюк Вікторією за підтримки викладачів кафедри.

17.02.11 відбулося третє засідання англомовного дискусійного клубу "Science around us" ("Наука навкруги нас"), який почав працювати на базі кафедри інформатики у листопаді минулого року. Це засідання було підготовлено студентками групи 2ІА Мудрак Анастасією та Кондратченко Катериною за підтримки викладачів кафедри.

На цьому засіданні тема "Час і годинник" одержала свій розвиток. Усі, хто відвідав клуб цього разу (близько 15 студентів переважно другого та третього курсів), взяли участь в обговоренні історії винаходу механічних та маятникових годинників, вивченні механізму їх дії, визначенні загальноісторичного значення їх винаходження.

 

Відкрите засідання англомовного дискусійного клубу

 

Однією з яскравих подій тижня інформатики було відкрите засідання англомовного дискусійного клубу "Наука навкруги нас" ("Science around us"). Зауважимо, що кожне засідання клубу, який почав працювати на кафедрі інформатики у листопаді 2010 року, зазвичай присвячується певній темі. Обираючи тему для обговорення на відкритому засіданні клубу у межах тижня інформатики, ми запропонували учасникам поглянути на комп'ютер та інформаційні технології трохи ширше. Отже, героями нашого засідання стали видатні винаходи та винахідники.

08.06.11 відбулося чергове засідання англомовного дискусійного клубу "Science around us" ("Наука навкруги нас"), який почав працювати на базі кафедри інформатики у листопаді минулого року.

Це засідання клубу було заключним у цьому навчальному році, тому воно було присвячено обговоренню двох основних тем. Тема «Шестерні механізми» одержала свого розвитку (розпочато обговорення було на травневому засіданні): викладач кафедри Д. В. Столбов представив програмне середовище Crocodile та здійснив із студентами віртуальну розробку і дослідження різних пристроїв на основі шестерних механізмів з динамічними параметрами.