kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

19 листопада 2010 року на кафедрі інформатики розпочав працювати англомовний дискусійний клуб. Клуб ще не має назви, проте його головна ідея і мета - це помітити та усвідомити красу науки у звичних речах, що нас оточують. При цьому обговорення та спілкування відбувається англійською мовою. У разі потреби пропонується синхронний переклад.

Перше засідання відвідали 25 студентів різних спеціальностей фізико-математичного факультету та викладачі кафедри інформатики.

Після короткого знайомства учасникам було запропоновано:

- інтерактивний захід "Репортери та дослідники"; 
- дослідницька діяльність з побудови парабол різними інструментами та обговорення практичних застосувань властивостей параболи.

Перше засідання було підготовлено виключно групою викладачів кафедри (Л.Е. Гризун, В.В. Пікаловою та Д.В. Столбовим). Наступні засідання передбачається готувати змішаними групами викладачів та студентів, які будуть постійно змінюватися.

До участі у роботі клубу запрошуються усі, хто цікавиться популярною математикою та інформатикою і бажає спілкуватися англійською мовою. Чекаємо на вас на кафедрі інформатики.

Наступне засідання клубу, присвячене часу та годинникам, планується провести на початку грудня. Слідкуйте за об'явами на сайті та на дошці оголошень!

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить