kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

10 грудня 2010 року відбулося друге засідання англомовного дискусійного клубу "Science around us" ("Наука навкруги нас"), який щойно почав працювати на базі кафедри інформатики. Це засідання було підготовлено студентами групи 2ІА: Мудрак Анастасією, Кондратченко Катериною, Шерстюк Вікторією за підтримки викладачів кафедри.

Темою для обговорення на цьому засіданні було обрано час і годинник. Усі, хто відвідав клуб цього разу (близько 20 студентів різних курсів та спеціальностей), взяли участь в обговоренні соціальної та загальнонаукової сутності і значущості поняття "час"; розглянули сторінки історії щодо створення годинників різних типів та механізм їх дії; ознайомилися з відомими англійськими та російськими висловами про час та з історією їх виникнення. Також учасникам зустрічі було запропоновано інтерактивні ігри-змагання "Зроби власний годинник" та "Назви точний час". Справжнім приємним сюрпризом для усіх було сумісне виконання відомої пісні "Rock Around the Clock". Слід відмітити, що всі учасники засідання були дуже активними, спілкувалися англійською без допомоги "перекладачів" і намагалися пояснювати один одному окремі терміни, а не перекладати їх.

Наступне засідання, на якому тема "Час і годинник" одержить свій розвиток, планується провести після Нового року, на початку нового семестру. Його готуватимуть студенти груп 2ІА та 4ІА. Запрошуємо усіх бажаючих!