kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

17.02.11 відбулося третє засідання англомовного дискусійного клубу "Science around us" ("Наука навкруги нас"), який почав працювати на базі кафедри інформатики у листопаді минулого року. Це засідання було підготовлено студентками групи 2ІА Мудрак Анастасією та Кондратченко Катериною за підтримки викладачів кафедри.

На цьому засіданні тема "Час і годинник" одержала свій розвиток. Усі, хто відвідав клуб цього разу (близько 15 студентів переважно другого та третього курсів), взяли участь в обговоренні історії винаходу механічних та маятникових годинників, вивченні механізму їх дії, визначенні загальноісторичного значення їх винаходження.

Також учасникам зустрічі було запропоновано побудувати математичну модель механічного годинника та реалізувати її діючий аналог у середовищі MS Excel. Наприкінці зустрічі шанувальники клубу розв'язали кілька логічних задач з «годинниково-часової» тематики.

Усі учасники засідання були дуже активними, із задоволенням брали участь у всіх запропонованих заходах і спілкувалися англійською без допомоги "перекладачів".

Наступне засідання клубу, присвячене темі "Шестерні механізми", планується провести 20-25 березня. Його готуватимуть студенти груп 2ІА та 4ІА. Запрошуємо усіх бажаючих!

 

Орієнтовна тематика засідань дискусійного англомовного клубу

"Science around us" („Наука навкруги нас")

на 2010/2011 навчальний рік.

Місяць Тема засідання Topics for discussion
Листопад 
Знайомтеся: клуб „Наука навкруги нас"! Welcome to the club "Science around us"!
Грудень Час і годинник -1 Time and clock - 1
Лютий Час і годинник -2 Time and clock - 2
Березень Шестерні механізми Gear mechanisms
Квітень Шарнірні механізми Joint mechanisms
Травень Калейдоскоп Kaleidoscope
Червень Гарних літніх канікул! Have a good summer holidays!