kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

08.06.11 відбулося чергове засідання англомовного дискусійного клубу "Science around us" ("Наука навкруги нас"), який почав працювати на базі кафедри інформатики у листопаді минулого року.

Це засідання клубу було заключним у цьому навчальному році, тому воно було присвячено обговоренню двох основних тем. Тема «Шестерні механізми» одержала свого розвитку (розпочато обговорення було на травневому засіданні): викладач кафедри Д. В. Столбов представив програмне середовище Crocodile та здійснив із студентами віртуальну розробку і дослідження різних пристроїв на основі шестерних механізмів з динамічними параметрами.

Користуючись системою асоціацій, учасники засідання (студенти груп 2ІА, 4ІА), встановили семантичний зв'язок між поняттями «шестерні механізми» та «подорож», що забезпечило логічний перехід до наступної теми для обговорення - «Літні подорожі». Завдяки яскравим доповідям та інтерактивним заходам, підготовленим студенткою гр. 4ІА Клейменовою Катериною та викладачами В.В.Пікаловою і Л.Е. Гризун, учасникам засідання вдалося «побувати» в кількох країнах, включаючи казкову.

Заключне засідання клубу завершилося сумісним виконанням відомої пісні «You can get it if you really want», налаштовуючи усіх присутніх на яскраве літо, що має бути сповненим цікавими подіями для змістовного відпочинку та саморозвитку.

Англомовний дискусійний клуб "Science around us" продовжить свою роботу у наступному навчальному році. Бажаємо усім гарних літніх канікул та чекаємо на усіх бажаючих у вересні!

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить