kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

 

24.10.11 р. відбулося чергове засідання англомовного дискусійного клубу "Science around us" ("Наука навкруги нас"), яке відвідали 15 студентів різних спеціальностей. Темою цього засідання, як і попереднього, що відбулося у вересні, став такий усім відомий пристрій, як калейдоскоп. Проте у вересні ми зосередилися на обговоренні "калейдоскопу" літніх вражень, надаючи слову "калейдоскоп" непрямого сенсу. Цього разу учасниками засідання "Математика калейдоскоп" було здійснено дослідження математичних ідей реального калейдоскопу. Ознайомившись із історією створення та видами калейдоскопу, студенти з'ясували сутність геометричних перетворень та фізичних явищ, які покладено в основу пристрою: учасники засідання працювали із заготовленими приладами та у середовищі спеціалізованого програмного засобу.

 

21.11.11р. відбулося чергове засідання англомовного дискусійного клубу "Science around us" ("Наука навкруги нас"). Цікавість теми "Калейдоскоп власноруч!" привернула увагу багатьох студентів фізмату: у засіданні прийняли участь понад 30 студентів різних спеціальностей та різних курсів.

 

12.12.11 р. було проведено останнє в цьому році засідання англомовного дискусійного клубу "Science around us" ("Наука навкруги нас"). Зрозуміло, що воно було присвячено новорічній тематиці та охоплювало багато цікавих заходів.

 

31.01.2012 р. англомовний дискусійний клуб "Science around us" знов зібрав шанувальників англійської мови, математики та інформатики (понад 15 студентів 3 та 4 курсів фіз-мату).

Темою обговорення цього засідання стали "Шарнірні механізми".

 

1 березня 2012 р. відбулося засідання англомовного дискусійного клубу "Science around us" ("Наука навкруги нас"), тема якого, "Музика і математика", привернула увагу значної кількості студентів фізмату (понад 20 студентів різних спеціальностей та різних курсів). Цього разу обговорення зосередилося на доволі незвичайному ракурсі, адже учасники засідання, до речі, дуже активно, прагнули з'ясувати зв'язок та спорідненість музики і науки взагалі, музики і математики зокрема.

Другие статьи...