kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

 

24.10.11 р. відбулося чергове засідання англомовного дискусійного клубу "Science around us" ("Наука навкруги нас"), яке відвідали 15 студентів різних спеціальностей. Темою цього засідання, як і попереднього, що відбулося у вересні, став такий усім відомий пристрій, як калейдоскоп. Проте у вересні ми зосередилися на обговоренні "калейдоскопу" літніх вражень, надаючи слову "калейдоскоп" непрямого сенсу. Цього разу учасниками засідання "Математика калейдоскоп" було здійснено дослідження математичних ідей реального калейдоскопу. Ознайомившись із історією створення та видами калейдоскопу, студенти з'ясували сутність геометричних перетворень та фізичних явищ, які покладено в основу пристрою: учасники засідання працювали із заготовленими приладами та у середовищі спеціалізованого програмного засобу.

Інтерес і завзятість викликало командне змагання із розгадування англомовних головоломок, побудованих на основі геометричних перетворень.

Засідання підготували активісти нашого клубу Сальніков Сергій, Міллер Олеся, Шерстюк Вікторія (гр.3ІА), п'ятикурсники Ножка Сергій та Литарь Юрій за підтримки викладачів Л.Е. Гризун, В.В. Пікалової та Д.В. Столбова. Наприкінці засідання учасники виконали англомовну пісню, що стало вже доброю традицією.

Наступна зустріч відбудеться наприкінці листопаду. Чекаємо на усіх бажаючих та зацікавлених шанувальників математики, інформатики та англійської мови!

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить