kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

 

21.11.11р. відбулося чергове засідання англомовного дискусійного клубу "Science around us" ("Наука навкруги нас"). Цікавість теми "Калейдоскоп власноруч!" привернула увагу багатьох студентів фізмату: у засіданні прийняли участь понад 30 студентів різних спеціальностей та різних курсів.

Під керівництвом В.В. Пікалової студенти створили "калейдоскоп" у середовищі GeoGebra, спираючись на геометричні ідеї, які були розглянуті на попередньому засіданні. Далі, користуючись необхідним обладнанням, було реалізовано реальний калейдоскоп та апробовано його із обговоренням математичних засад його функціонування.

Інтерес і кмітливість викликало сумісне розгадування англомовного кросворду із математичних та комп'ютерних термінів, в результаті якого було знайдено зашифроване слово. Безумовно, ним стало слово "калейдоскоп". Цей захід було приготовлено та проведено п'ятикурсниками Ножкою Сергієм, Литарем Юрієм та Даниленком Сергієм.

Наприкінці засідання, за доброю традицією, учасники виконали веселу пісню із репертуару легендарного квартету "Бітлз".

Наступну зустріч планується провести 12 грудня, проте дата може змінитися, отже, слідкуйте за оголошеннями! Чекаємо на усіх бажаючих та зацікавлених шанувальників математики, інформатики та англійської мови!

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить