kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

 

12.12.11 р. було проведено останнє в цьому році засідання англомовного дискусійного клубу "Science around us" ("Наука навкруги нас"). Зрозуміло, що воно було присвячено новорічній тематиці та охоплювало багато цікавих заходів.

За допомогою Тетяни Вахули та Світлани Омельковець (група 4ІА) учасники засідання здійснили захоплюючу подорож новорічними і різдвяними традиціями світу та заспівали англійською відому колядку "I wish you Merry Christmas!".

З'ясувавши разом астрономічні витоки появи та соціальну значимість календаря, студенти познайомилися з різновидами календарів (Л.Е. Гризун і студентка групи 3ІА Вікторія Шерстюк) та під керівництвом Ірини Голопьорової (5ІА) власноруч створили календар і згадали з його допомогою дати найбільш визначних свят і подій.

Цікавим та яскравим виявилося відвідування офісу Докторів Часу (Тетяна Половко та Олена Хоменко, гр. 5ІА), які запросили до себе усі 12 місяців року (активісти клубу груп 3ІА, 5ІА, 5ІМ) зі своїми віршованими привітаннями.

Готуючись до Новорічних свят, усі прикрашають свої оселі та робочі місця. Тому у нашому клубі працювала Майстерня оригамі-прикрас, яку очолювали В.В. Пікалова та Д.В. Столбов. Геометрія оригамі захопила усіх учасників засідання, і в нашій Майстерні з'явилася незвичайна новорічна гірлянда, ліхтариками якої стали вироби оригамі із справжнім підсвітленням.

За традицією засідання завершилося сумісним виконанням англомовної пісні. Цього разу це була екстравагантна та чарівна пісня із репертуару Френка Сінатри "Let it snow!", яку можна вважати музичним символом наступаючих Новорічних свят.

Шановні друзі! Англомовний дискусійний клуб "Science around us" вітає усіх з Новорічними та Різдвяними святами і бажає успіхів! До зустрічі у січні нового 2012 року!