kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

22 травня 2014 року відбулося чергове засідання англомовного дискусійного клубу Science around us („Наука навкруги нас”), який постійно працює на базі кафедри інформатики.

Засідання, в якому брали участь студенти груп 2ІА, 4ІА та магістранти кафедри було доволі незвичайним. Оскільки воно було завершальним цього навчального року,  ми присвятили його спогадам та обговоренню тих тем, на яких зосереджувалися попередньо.

Засідання англомовного дискусійного клубу “Science around us” („Наука навкруги нас”) є доброю традицією «Тижня інформатики». Ця подія очікується як відданими шанувальників клубу так і новими ентузіастами, що цікавляться наукою та англійською мовою.

Темою зустрічі від 26.03.2014 стала «Магія звуків» . Це вже друге засідання клубу, яке присвячене такому звичному, але в той самий час дивовижному явищу – звуку.

20.02.2014 відбулося чергове засідання англомовного дискусійного клубу Science around us („Наука навкруги нас”), який постійно працює на базі кафедри інформатики.

Перше засідання нового року було присвячено простому, проте дивовижному явищу – звуку.

12 грудня 2013 року відбулося чергове, але особливе засідання англомовного дискусійного клубу Science around us („Наука навкруги нас”). Неважко здогадатися, що це засідання мало новорічне забарвлення.

16 жовтня 2013 року відбулося чергове засідання англомовного дискусійного клубу Science around us („Наука навкруги нас”), який постійно працює на базі кафедри інформатики.

Другие статьи...