kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

12 грудня 2013 року відбулося чергове, але особливе засідання англомовного дискусійного клубу Science around us („Наука навкруги нас”). Неважко здогадатися, що це засідання мало новорічне забарвлення.

До Нового року залишилося зовсім небагато часу і тому логічно було згадати разом найбільш яскраві події 2013 року, що трапилися у світі, в Україні та в житті кожного із нас, що і було зроблено на початку засідання. Минулого разу керівник клубу Гризун Л.Е. повідомила про відкриття Днів України у Великій Британії, які вперше відбулися у Лондоні з 17 по 19 жовтня. За подіями у Лондоні слідкувала активіст клубу Сапенко Анна (гр. 2ІА), яка підготувала цілий репортаж про цю визначну для України подію і представила цікаві матеріали, які викликали активне обговорення учасниками засідання (студентами 1-го, 2-го та 5-го курсів різних спеціальностей фізико-математичного факультету).

Продовжуючи тему головоломок та загадок, студенти експериментували у середовищі GeoGebra під керівництвом В.В. Пікалової та створили яскраві динамічні Новорічні візерунки, користуючись властивостями геометричних перетворень.

Соловйова Ольга (5І) підготувала зашифровані Новорічні побажання англійською, які було сумісно розшифровано.

Наприкінці засідання учасникам було запропоновано командне змагання з відтворення рядків відомої Різдвяної пісні “Let it snow”, яку і було відтворено хором із великим захопленням і задоволенням.

Наступне засідання  планується провести  наприкінці січня уже в новому 2014 році.


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить