kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

20.02.2014 відбулося чергове засідання англомовного дискусійного клубу Science around us („Наука навкруги нас”), який постійно працює на базі кафедри інформатики.

Перше засідання нового року було присвячено простому, проте дивовижному явищу – звуку.

Після обговорення ролі звуку та його природи активіст клубу Сапенко Анна (2ІА) запропонувала учасникам засідання (студентам груп 2ІА та 3ІА) переглянути англомовний навчальний відеофільм, в якому демонструються різноманітні досліди, спрямовані на вивчення основних характеристик звуку. Після перегляду учасники відповіли на запитання, які дозволили їм проаналізувати побачені у фільмі  досліди та зробити висновки. Анна також провела міні змагання із вгадування звуків, серед яких були як штучні, так і природні звуки.

У другій частині засідання Пікалова Валентина Валеріївна запропонувала студентам «візуалізувати» звуки у середовищі GeoGebra та продемонструвала його музичні «здібності».

Завершилось засідання виконанням пісні «Fun of Sounds», яка є відеороликом, що у віршах та у доступній формі  розповідає про природу звуку.

Наступне засідання, на якому планується продовжити досліджувати звуки, планується провести  у березні на тижні інформатики. Очікується феєричне шоу.