kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

22 травня 2014 року відбулося чергове засідання англомовного дискусійного клубу Science around us („Наука навкруги нас”), який постійно працює на базі кафедри інформатики.

Засідання, в якому брали участь студенти груп 2ІА, 4ІА та магістранти кафедри було доволі незвичайним. Оскільки воно було завершальним цього навчального року,  ми присвятили його спогадам та обговоренню тих тем, на яких зосереджувалися попередньо.

Так, Сапенко Анна (2ІА) підсумувала дослідження з теми «Звук». В.В. Пікалова згадала чарівне лазерно-звукове шоу, яке вразило аудиторію на засіданні під час тижню інформатики, і запропонувала проаналізувати криві, які «вимальовував» лазер на екрані. Цими кривими виявилися фігури Лісажу, про які розповіла Кащенко Катерина (4ІА) та побудова яких за допомогою GeoGebra була легко виконана аудиторією.

 

Друга частина засідання була найприємнішою, адже була присвячена вшануванню випускників цього року. Справа в тому, що наші магістранти є першими студентами, які почали працювати в клубі з дня його народження (19.11.2010) і відразу стали його активістами, хоча тоді були лише другокурсниками.

Отже, ми надали волю теплим спогадам. Ярмошко Світлана (2ІА) як представник молодшого покоління активістів клубу підготувала фото-шоу та тематику найбільш цікавих засідань за участю випускників, що дозволило усім пройти сторінками клубу і згадати улюблені моменти.

У відповідь  пятикурсники поділилися своїми враженнями від їх роботи у клубі і передали естафету молодшим.

На завершення «прощальної» сторінки клубу Л.Е. Гризун виконала власний вірш, який вона присвятила першому «випуску» англомовного клубу Science around us:

You were the first who joint us,

Supported crazy thoughts,

Who found science around us

And showed all its odds

You are the brightest and the best

And very-very active!

We wish good luck you and success

And life to be reactive!

Today we say good-bye to you,

You’ve finished, not began

But we believe: you’ll join us

And we will sing again!

Закінчилося засідання, як завжди, сумісним виконанням англійської пісні, яка стала улюбленою у нашому клубі.