kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

25 вересня 2014 року відбулося перше у цьому навчальному році засідання англомовного дискусійного клубу “Science around us” („Наука навкруги нас”), що постійно працює на базі кафедри інформатики.

Засідання, в якому брали участь студенти груп 2ІА, 3ІА та 4ІА, ми присвятили темі «Загадки морських глибин».

Відкрили його активісти клубу третьокурсниці Анна Сапенко та Світлана Ярмошко, які приготували цікаву вікторину «Вгадай море». Другокурсник Сергій Головашкін спонукав аудиторію розібратися із видами морських хвиль, причинами їх виникнення та руйнування. Після короткої, але яскравої презентації, Сергій запропонував аудиторії змоделювати «хвилю», тримаючи один одного за руки. Декілька цікавих і загадкових фактів про моря повідомив Денис Стороженко (2ІА). Д.В. Столбов розповів про моря, що омивають Китай, та про найдовший у світі міст понад морем, збудований у Китаї. Переглянувши відео з цієї теми, учасники доповнили запропонований текст пропущеними словами, що описують цю дивовижну споруду.

Наприкінці засідання за доброю традицією відбулося сумісне виконання пісні. Відповідно до теми засідання, цього разу це була відома пісня “Octopuss garden” легендарної групи Beatles.

Наступне засідання, яке має відбутися у жовтні, буде присвячено новим дивовижним таємницям морських глибин.