kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

На кафедрі продовжує роботу англомовний дискусійний клуб “Science around us” („Наука навкруги нас”), чергове засідання якого відбулося 27 лютого 2015 року. Його активним учасниками стали студенти молодших курсів. Оскільки місяць лютий традиційно проходить під зіркою кохання, було вирішено присвятити це засідання любові у широкому сенсі цього слова та віднайти зв’язки цього великого почуття із наукою і її надбаннями.

На початку обговорень студенти під керівництвом Чан Тхієн Лок (2ІА) зосередилися на яскравих прикладах з життя, які ілюструють любов до своєї справи, що дозволяють людині досягти нечуваних досягнень попри обставини.

 

Продовжуючи тему часу та його відносності, що обговорювалась минулого засідання, учасники переглянули англомовний відеоролик та під керівництвом Л.Е. Гризун відповіли на запитання щодо сутності класичної та спеціальної теорії відносності, спробували віднайти зв'язок відносності часу із коханням, а також розшифрували оригінальний вислів А. Ейнштейна про гравітацію та закоханих.

Як завжди цікавим і непередбачуваним, виявився виступ В.В. Пікалової, яка спонукала аудиторію побудувати криву у вигляді серця за «формулою кохання», а також зробити із паперу власноруч двокольорове серце, спираючись на геометричні побудови.

Фіналом зустрічі, як завжди, стало сумісне виконання пісні із репертуару групи Beatles під керівництвом Д.В. Столбова.

Деякі наукові ідеї цього засідання одержать свій розвиток наступного місяця під час проведення тижня інформатики. До нових зустрічей у клубі!