kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

Нещодавно англомовний дискусійний клуб Science around us відсвяткував своє п’ятиріччя. Ця знаменна подія, що проводилась, до речі, саме у день свого народження - 19 листопада, була відзначена святковим засіданням клубу, яке традиційно було насичене цікавими змістовними повідомленнями та інтерактивними заходами. Тема засідання “Traditions and their transformations” об’єднала розкриття питань традицій та звичаїв відзначення свят в англомовних країнах та використання математики як традиційного інструменту подання навколишнього світу.

 

4 лютого 2016 року відбулося чергове засідання англомовного дискусійного клубу Science around us, який нещодавно відсвяткував своє п’ятиріччя (див. попередній запис). Темою зустрічі було обрано символи та особливості зустрічі Нового 2016 року. Завзяті та постійні активісти нашого клубу – студенти-інформатики 3 та 4 курсів – підготували цікаві та змістовні повідомлення.

22 жовтня 2015 року відбулося перше у цьому навчальному році засідання англомовного дискусійного клубу “Science around us” („Наука навкруги нас”), що постійно працює на базі кафедри інформатики з 2010 р.

Засідання, в якому брали участь студенти груп 1ІА, 3ІА, 4ІА, 5ІА та гості з факультету початкових класів, ми присвятили одразу двом темам: «Математика навколо» та «Сторінками літніх вражень».