kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ
До уваги всіх, хто цікавиться популярною інформатикою, математикою, фізикою та бажає спілкуватися англійською мовою із однодумцями!

Чергове засідання англомовного дискусійного клубу
відбудеться 23.01.17 o 13:00, аудиторія 214-Б

У програмі роботи клубу:
  • Карколомні наукові досліди;
  • Пізнавальні інтерактивні заходи;
  • Англомовні смаколики для кмітливих;
  • Спілкування англійською у дружній атмосфері.
У разі потреби, забезпечимо двомовним перекладом.
Чекаємо на Вас із гарним настроєм та ідеями щодо роботи клубу!
Ініціативна група викладачів та студентів кафедри інформатики

23.11.2016 відбулося чергове засідання англомовного дискусійного клубу “Science around us” („Наука навкруги нас”), що постійно працює на базі кафедри інформатики з 2010 р.

Цього разу клуб зібрав прихильників моделювання з кількох курсів фіз-мату, що і стало основною темою засідання, яке ми назвали «Дивовижний світ моделей».

Відкрила засідання Л.Е.Гризун, яка спонукала учасників сформулювати визначення, призначення та вимоги до моделей, надати їх приклади та види.

Цікаву мотивуючу презентацію-бесіду підготувала активістка клубу Лок (4ІА), яка розповіла про види та переваги моделей, їх необхідність для наукових досліджень, інженерних і космічних досягнень та для процесу пізнання світу школярами і студентами. Досить природно, що головними персонажами засідання стали авторські комп’ютерні моделі, виконані у GeoGebra. Так, магістрант Дар’я Шерстюк продемонструвала інтерактивну модель для дослідження оптичних явищ на піраміді та запропонувала аудиторії низку завдань із міждисциплінарним тлумаченням. Далі Д.В.Столбов та Л.Е.Гризун запропонували аудиторії інтерактивну модель, яка демонструє сутність алгоритму шифрування з двома ключами на основі аналогії із змішуванням кольорів.