kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

Кафедра інформатики

Олефіренко Надія Василівна


Олефіренко Надія Василівна

 

Олефіренко Надія Василівна

Завідувач кафедри інформатики, доктор педагогічних наук (2016), доцент (2000).

Закінчила Харківський державний (нині національний) педагогічний університет імені Г.С.Сковороди (1996 р.).

Працює на кафедрі з 1999 року.

Автор і співавтор понад 150 наукових робіт, серед яких 1 монографія, 13 підручників і навчальних посібників для школярів початкової школи, студентів вищих педагогічних навчальних закладів та учителів початкової школи.

Учасник міжнародних, всеукраїнських, університетських конференцій з питань методики викладання інформатики у загальноосвітній школі, а також питань підготовки майбутнього учителя до проектування дидактичних електронних ресурсів. Учасник і тренер майстер-класів та тренінгів, присвячених впровадженню засобів ІКТ у навчальний процес загальноосвітньої школи.

Член журі міського і обласного етапів конкурсу «Учитель року», голова журі з номінації «Інформатика». Член журі конкурсу-захисту (ІІ етап) наукових робіт школярів «Малої академії наук» з інформатики (з 2010 р.), член журі учнівських олімпіад з програмування та інформаційних технологій (ІІІ етап) (з 2009 р.),член журі учнівського турніру з інформатики (з 2016 р.), член авторського колективу і журі турніру з інформатики для учнів 5-7 класів (з 2012 р.). Член редакційної колегії збірника наукових праць «Науково-дослідна робота студентів як чинник удосконалення професійної підготовки майбутнього вчителя».

Викладає курси "Мови програмування", «Об’єктно-орієнтоване програмування», «Інформаційні системи», «Проектування дидактичних електронних ресурсів».