Пономарьова Наталія Олександрівна

kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ


Пономарьова Наталія Олександрівна

 

Пономарьова Наталія Олександрівна

 

Кандидат педагогічних наук (1998), доцент (2007), заступник декана фізико-математичного факультету з виховної роботи (2011-2015).

Закінчила з відзнакою Харківський державний (нині національний) педагогічний університет імені Г.С. Сковороди (1994) за спеціальністю «математика», кваліфікацією "учитель математики, інформатики та обчислювальної техніки".

Працює на кафедрі з грудня 2005 p. Неодноразово нагороджувалася почесними грамотами Департаменту освіти Харківсьої міської ради, подяками адміністрації загальноосвітніх навчальних закладів Московського району міста Харкова, сертифікований тренер освітніх програм "Intel. Навчання для майбутнього", "Оn-ляндія. Безпечна веб-країна" переможець конкурсу ХНПУ імені Г.С.Сковороди "Людина року-2012" в номінації «Взірець професійної майстерності».

Веде курси "Комп'ютерне моделювання", "Мови програмування" та спецкурси з вибраних питань інформатики. Має понад 60 наукових праць з питань удосконалення методики викладання інформатики у школі та вищому навчальному закладі, а також застосування новітніх технологій у практиці навчання.