kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ


Андрієвська Віра Михайлівна

Андрієвська Віра Михайлівна

Кандидат педагогічних наук (2009), доцент (2011).

Професор кафедри інформатики (2018).

Закінчила Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна за спеціальністю «Математика» та здобула кваліфікацію магістра математики, викладача математики та інформатики (2003).

Працює на кафедрі інформатики Харківського національного педагогічного університету з 2004 року.

Автор і співавтор понад 75 наукових робіт з проблеми підготовки майбутнього вчителя початкової школи до використання ІКТ у професійній діяльності та міждисциплінарного підходу до навчання учнів молодшого шкільного віку у форматі STEM-освіти (серед яких 1 монографія, 2 навчальних посібника для студентів вищих педагогічних навчальних закладів та учителів початкової школи).

Учасник міжнародних освітніх програм з питань трансформації початкової школи в умовах інформатизації освіти (Фінляндія), налагодження професійних та особистих зв’язків, для майбутньої професійної діяльності (Італія). Учасник і тренер семінарів присвячених впровадженню нових підходів до навчання обдарованих учнів. Спікер круглого столу «Наукові ліцеї/інтернати: ризики реформування, перспективи розвитку. Досвід України, Ізраїлю й Індії» (МОН, ГО «Фонд «Відкрита політика»).

Викладає курси «Методика навчання інформатики», «Комп’ютерно-орієнтовані системи навчання», «Технології STEM-освіти», «ІКТ і навчанні дітей молодшого шкільного віку».