Білоусова Людмила Іванівна

kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ


Білоусова Людмила Іванівна

 

Білоусова Людмила Іванівна

Завідувач кафедри (з 1991р.)

Кандидат фізико-математичних наук (1970), професор (1994),відмінник народної освіти УРСР.

Закінчила Харківський державний університет імені О.М.Горького (нині Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна) (1959).

Працює в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С.Сковороди з 1971 року, на кафедрі інформатики - з 1986 p.

Викладає курси "Методика навчання інформатики у загальноосвітній та вищий школі", "Теоретичні основи інформатики", "Чисельні методи", спецкурси з актуальних проблем викладання інформатики та впровадження інформаційних технологій в освітню практику. Автор біля 200 наукових праць, серед яких 27 навчальних посібників. Була учасником конференцій з проблем сучасної освіти в країнах Європи (Німеччина, Польща, Словаччина, Чехія).

Здійснює керівництво науковою роботою аспірантів. Підготувала 14 кандидатів педагогічних наук, трьох кандидатів фізико-математичних наук, одного - технічних наук. У центрі наукових інтересів - теорія і методика навчання інформатики, актуальні проблеми впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освіту.