КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

ПЕРЕМОЖЦІ

ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад з інформатики,

проведених в Харківському національному педагогічному університеті

імені  Г.С. Сковороди

 

1991 рік (17-20 квітня)

 

Місце

Прізвище, ім'я, по батькові студента

Повна назва вищого навчального закладу

1

Вінничук Ігор Петрович

Вінничук Олександр Петрович

Вінницький державний педагогічний інститут

2

Чиж Михайло Володимирович

Херсонський державний педагогічний інститут

3

Любарський Марк Олегович

Харківський державний педагогічний інститут

 

1992 рік (15-18 квітня)

 

Місце

Прізвище, ім'я, по батькові студента

Повна назва вищого навчального закладу

1

Вінничук Олександр Петрович

Вінницький державний педагогічний інститут

2 - 3

Вінничук Ігор Петрович

Вінницький державний педагогічний інститут

Антрощенко Володимир Миколайович

Бердянський педагогічний інститут

 

1993 рік (14-16 квітня)

 

Місце

Прізвище, ім'я, по батькові студента

Повна назва вищого навчального закладу

1

Кликов Михайло Юрійович

Рівненський державний педагогічний інститут

2

Стрий Василь Вячеславович

Луцький державний педагогічний інститут

3

Дуденко Михайло Анатолійович

Харківський державний педагогічний інститут

 

1995 рік (12-15 квітня)

 

Місце

Прізвище, ім'я, по батькові студента

Повна назва вищого навчального закладу

1

Вінниченко Євген Федорович

Чернігівський державний педагогічний інститут

2

Кликов Михайло Юрійович

Рівненський державний педагогічний інститут

3

Ковальчук Андрій Вікторович

Харківський державний педагогічний інститут

 

1996 рік (2-5 квітня)

 

Місце

Прізвище, ім'я, по батькові студента

Повна назва вищого навчального закладу

1

Езров Денис Леонідович

Харківський державний педагогічний інститут

2

Кликов Михайло Юрійович

Рівненський державний педагогічний інститут

3

Кульчицький-Ручко Роман Романович

Дрогобицький державний педагогічний інститут

Савчук Сергій Васильович

Кам'янець-Подільський державний педагогічний інститут

 

1997 рік (8-10 квітня)

 

Місце

Прізвище, ім'я, по батькові студента

Повна назва вищого навчального закладу

1

Езров Денис Леонідович

Харківський державний педагогічний інститут

2

Вітюк Олександр Володимирович

Житомирський державний педагогічний інститут

3

Савчук Сергій Васильович

Кам'янець-Подільський державний педагогічний інститут

 

1998 рік (13-15 квітня)

 

Місце

Прізвище, ім'я, по батькові студента

Повна назва вищого навчального закладу

1

Харченко Олександр Володимирович

Харківський державний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди

2

Звятінцев Леонід Володимирович

Українська академія банківської справи м. Суми

3

Вітюк Олександр Володимирович

Житомирський державний педагогічний університет

 

1999 рік (5-7 квітня)

 

Місце

Прізвище, ім'я, по батькові студента

Повна назва вищого навчального закладу

1

Пальчиковський Олександр Борисович

Харківський державний педагогічний університет імені Г.С.  Сковороди

2

Шамаєв Євген Володимирович

Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту

3

Яцишин Антон Вікторович

Чернівецький державний університет імені Ю. Федьковича

 

2000 рік (11-13 квітня)

 

Місце

Прізвище, ім'я, по батькові студента

Повна назва вищого навчального закладу

1

Пальчиковський Олександр Борисович

Харківський державний педагогічний університет імені Г.С.  Сковороди

2

Шамаєв Євген Володимирович

Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту

Цепенюк Ярослав Михайлович

Львівський національний університет

3

Лощінін Ілля Михайлович

Сумський державний університет

Молчанов Володимир Петрович

Рівненський державний гуманітарний університет

Правді Віктор Борисович

Дніпропетровський державний університет

 

2001 рік (2-5 квітня)

 

Місце

Прізвище, ім'я, по батькові студента

Повна назва вищого навчального закладу

1

Шамаєв Євген Володимирович

Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту

2

Кузнєцов Олег Петрович

Луганський державний педагогічний університет імені Т.Г.   Шевченка

Правді Віктор Борисович

Дніпропетровський державний університет

3

Лощінін Ілля Михайлович

Сумський державний університет

Молодих Ганна Сергіївна

Харківський державний педагогічний університет імені Г.С.  Сковороди

Пікальов Владислав В'ячеславович

Харківський національний університет

 

2002 рік (10-13 квітня)

 

Місце

Прізвище, ім'я, по батькові студента

Повна назва вищого навчального закладу

1

Молодих Ганна Сергіївна

Харківський державний педагогічний університет імені Г.С.  Сковороди

2

Кирилович Дмитро Олександрович

Рівненський державний гуманітарний університет

Рибак Михайло Валерійович

Київський національний університет

3

Ткачук Сергій Володимирович

Київський національний університет

Наливайко Сергій Володимирович

Донецький національний технічний університет

Матера Олександр Миколайович

Харківський військовий університет

 

2003 рік (6-11 квітня)

 

Місце

Прізвище, ім'я, по батькові студента

Повна назва вищого навчального закладу

1

Поляков Олександр Олександрович

Харківський державний педагогічний університет імені Г.С.  Сковороди

2

Ямбарак Роман Васильович

Київський національний університет імені Т.Г. Шевченка

Попик Андрій Васильович

Технічний університет Поділля

3

Бондаревський Денис Валерійович

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова

Квасниця Андрій Миронович

Львівський національний університет імені Івана Франка

Кирилович Дмитро Олександрович

Рівненський державний гуманітарний університет

 

2008 рік (14-16 квітня)

 

Місце

Прізвище, ім'я, по батькові студента

Повна назва вищого навчального закладу

Номінація «Комп'ютерні  та інженерні науки»

1.

Джулгаков Дмитро Віталійович

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

2.

Бурдейний Віктор Вікторович

Одеський національний університет імені І.І.Мечникова

3.

Холодов Леонід Васильович

Державний університет інформатики та штучного інтелекту

Номінація «Економічні та гуманітарні науки»

1.

Ланцев Володимир Олександрович

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди

2.

Самченко Артем Геннадійович

Державний вищий навчальний заклад "Українська академія банківської справи Національного банку України"

3.

Саліков Дмитро Олександрович

Донецький інститут туристичного бізнесу

 

2009 рік (14-16 травня)

 

Місце

Прізвище, ім'я, по батькові студента

Повна назва вищого навчального закладу

Номінація «Комп'ютерні  та інженерні науки»

1.

Невідомий Віталій Петрович

Вінницький національний технічний університет

2.

Долгушин Іван Олексійович

Одеський національний університет імені І.І.Мечникова

3.

Мисник Андрій Миколайович

Сумський державний університет

Номінація «Економічні та гуманітарні науки»

1.

Коваленко Анастасія Олександрівна

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди

2.

Жуков Володимир Євгенович

Харківський гуманітарний університет "Народна українська академія"

3.

Самченко Артем Геннадійович

Державний вищий навчальний заклад "Українська академія банківської справи Національного банку України"

 

2010 рік (12-14 травня)

 

Місце

Прізвище, ім'я, по батькові студента

Повна назва вищого навчального закладу

Номінація «Комп'ютерні  та інженерні науки»

1.

Кузьменко Дмитро Євгенович

Севастопольський національний технічний університет

2.

Громико Юлій Олександрович

Житомирський державний технологічний університет

3.

Мисник Андрій Миколайович

Сумський державний університет

Номінація «Економічні та гуманітарні науки»

1.

Ножка Сергій Сергійович

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди

2.

Калібєров Олександр Геннадійович

Харківський гуманітарний університет "Народна українська академія"

3.

Слєпцов Сергій Ігоревич

Автомобільно-дорожній інститут Державного вищого навчального закладу "Донецький національний технічний університет"

 

2011 рік (11-13 травня)

 

Місце

Прізвище, ім'я, по батькові студента

Повна назва вищого навчального закладу

Номінація «Комп'ютерні  та інженерні науки»

1.

Бердов В'ячеслав В'ячеславович

Регіональний вищий навчальний заклад "Кримський гуманітарний університет"

2.

Кузьменко Дмитро Євгенович

Севастопольський національний технічний університет

3.

Баленко Даніїл Сергійович

Сумський державний університет

Номінація «Економічні та гуманітарні науки»

1.

Шипілов Артем Володимирович

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди

2.

Калібєров Олександр Геннадійович

Харківський гуманітарний університет "Народна українська академія"

3.

Акіменко Володимир Ігорович

Державний вищий навчальний заклад "Українська академія банківської справи Національного банку України", м.Суми