КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

 

СПИСОК УЧАСНИКІВ ОЛІМПІАДИ

 

№ з/п

Прізвище,

ім¢я,

по батькові студента

Повна назва

вищого навчального

закладу

Курс

Факультет

Місце в особис-тому  заліку

1

2

3

4

5

6

Номінація «Комп’ютерні  та інженерні науки»

1.

Анжіяк Олексій

Олексійович

Київський міський педагогічний університет імені Б.Д.Грінченка

4

Інститут лідерства, освітнього законодавства і політики

19

2.

Бубряк Андрій

Андрійович

Закарпатський державний університет

3

Інформатики

13

3.

Голодюк Дмитро

Андрійович

Волинський національний університет імені Лесі Українки

4

Математичний

14

4.

Грачов Андрій

Ігорович

Харківський національний економічний університет

5

Економічна інформатика

20

5.

Гребінник Роман

Володимирович

Харківський національний університет радіоелектроніки

2

Прикладної математики та менеджменту

21

6.

Грицай Дмитро

Сергійович

Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г. Короленка

2

Фізико-математичний

17

7.

Громико Юлій

Олександрович

Житомирський державний технологічний університет

2

Інформаційно-комп`ютерних технологій

6

8.

Дзінько Ростислав

Ігорович

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

3

Інформатики та обчислювальної техніки

10

9.

Долгушин Іван

Олексійович

Одеський національний університет              імені І.І.Мечникова

5

Прикладної математики та інформаційних технологій

2

10.

Конопелько Микита

Дмитрович

Державний університет інформатики та штучного інтелекту

4

Сучасних комп`ютерних інформаційних технологій

5

11.

Лавров Олег

Юрійович

Харківський університет повітряних сил імені Івана Кожедуба

2

Автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації

11

12.

Лащук Олександр

Юрійович

Севастопольський національний технічний університет

4

Автоматики та обчислювальної техніки

9

13.

Матешко Андрій

Володимирович

РВНЗ "Кримський гуманітарний університет"

6

Економіки та менеджменту

4

14.

Мисник Андрій

Миколайович

Сумський державний університет

2

Електроніки та інформаційних технологій

3

15.

Мороз Володимир

Володимирович

Донбаська державна машинобудівна академія

5

Економіко-гуманітарний

16

16.

Невідомий Віталій

Петрович

Вінницький національний технічний університет

3

Комп’ютерного  інтелекту

1

17.

Німець Олександр

Вікторович

Національний університет біоресурсів природокористування України

2

Енергетики і автоматизації

15

18.

Панарін Геннадій

Сергійович

Українська державна академія залізничного транспорту

5

АТЗ

22

19.

Перевознюк Сергій

Анатолійович

Донбаський державний технічний університет

2

Економіки і фінансів

12

20.

Сенченко Олександр

Михайлович

Українська інженерно-педагогічна академія

5

Радіоелектроніки, електромеханіки та комп'ютерних систем

7

21.

Старовий Сергій

Миколайович

Національний авіаційний  університет

3

Комп’ютерних  наук

8

22.

Тищенко Станислав

Володимирович

Придніпровська державна  академія будівництва та архітектури

3

Промислове та цивільне будівництво

18

23.

Яковлев Руслан

Олександрович

Одеський національний морський університет

4

Кораблебудівельний

23

Номінація «Економічні та гуманітарні науки»

1.

Базик Олександр

Вікторович

Дніпропетровська Національна металургійна академія України

3

Комп'ютерних систем, енергетики та автоматизації

5

2.

Боженко Костянтин

Сергійович

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені М.Туган-Барановського

3

Обліково-фінансовий

10

3.

Грушева Марина

Юріївна

Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури

4

Економіки та менеджменту

14

4.

Євтушенко Денис

Іванович

Харківський торговельно-економічний інститут КНТЕУ

2

Менеджменту та торгівлі

6

5.

Жуков Володимир

Євгенович

Харківський гуманітарний університет "Народна українська академія"

5

Бізнес і управління

2

6.

Ковалевський Валерій

Геннадійович

Харківський гуманітарно-педагогічний інститут

5

Педагогічної освіти

12

7.

Коваленко Анастасія

Олександрівна

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди

2

Фізико-математичний

1

8.

Марченко Станіслав

Костянтинович

Миколаївський державний аграрний університет

3

Економічний

7

9.

Панасенко Максим

Олександрович

Черкаський інститут банківської справи УБС НБУ

2

Фінансово-кредитний

11

10.

Саліков Дмитро

Олександрович

Приватний вищий навчальний заклад "Донецький інститут туристичного бізнесу"

3

Туристичного бізнесу

9

11.

Самченко Артем

Геннадійович

Державний вищий навчальний заклад "Українська академія банківської справи Національного банку України"

5

Банківських технологій

3

12.

Трапікас Анна

Валентинівна

Полтавська державна аграрна академія

2

Економіки та менеджменту

8

13.

Черненко Сергій

Валентинович

Автомобільно-дорожній інститут Державного вищого навчального закладу "Донецький національний технічний університет"

3

Економіка та управління

4

14.

Якунін Сергій

Анатолійович

Харківська національна академія міського господарства

2

Містобудування

13