kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ
Кафедра інформатики Харківського національного педагогічного університету
імені Г. С. Сковороди
запрошує абітурієнтів на денну та заочну форми навчання для отримання освітніх ступенів «бакалавр», «магістр»!
Інформатика – це наука майбутнього, яка перетворює сьогодення. Фахівці у галузі інформатики та ІТ-технологій є і будуть затребувані у різних галузях науки, освіти, виробництва як в Україні, так і в усьому світові.
Навчання на спеціальності «Середня освіта. Інформатика» в нашому університеті дає студенту змогу набути ґрунтовних знань з
 • теоретичних основ інформатики,
 • основ мікропроцесорної техніки,
 • основ інформаційних систем,
 • основ штучного інтелекту,
 • перспективних мов програмування,
 • комп’ютерної графіки,
 • Web-дизайну,
 • комп’ютерного моделювання,
 • створення засобів мультимедіа,
 • проектування сайтів,
 • конструювання електронних навчальних ресурсів,
 • розробки систем комп’ютерної діагностики тощо.
Навчальний процес з інформатичних дисциплін забезпечується кафедрою інформатики, склад якої сформований з молодих і енергійних викладачів, серед них 3 доктори наук, 5 професорів.
Кафедра ініціює і активно розвиває міжнародні зв’язки, залучаючи до цієї роботи студентів. На кафедрі функціонують Центр Міжнародного Інституту GeoGebra і філія кафедри ЮНЕСКО в Україні, організовано роботу англомовного клубу «Science around us».
Навчання відбувається у спеціалізованих аудиторіях з відповідним обладнанням і побудовано таким чином, щоб студент отримав досвід самостійної навчальної, науково-дослідницької і творчої роботи.
Серед студентів кафедри більше ніж 17 переможців Всеукраїнських олімпіад з інформатики, багато призерів конкурсів студентських наукових робіт, авторів наукових публікацій, учасників студентських науково-практичних конференцій Всеукраїнського і Міжнародного рівня.
Випускники кафедри успішно працюють як на освітянській ниві – у школах, гімназіях, коледжах, вищих навчальних закладах, в системі дистанційної освіти, так і в різних установах і фірмах, де потрібні програмісти, системні адміністратори, веб-дизайнери та інші фахівці з ІТ-технологій.
Шановні абітурієнти!
Щиро запрошуємо на навчання на кафедру інформатики фізико-математичного факультету ХНПУ імені Г.С.Сковороди!
Університет має ІV рівень акредитації та готує професіоналів з повною вищою освітою.
Термін навчання на денній та заочній формі становить: за освітнім ступенем бакалавра на основі повної загальної середньої освіти – 3 роки 10 міс.; за освітнім ступенем магістра на основі ступеня бакалавра – 1 рік 4 міс.

Програми додаткових та інших вступних випробувань розміщено на офіційному сайті університету (http://hnpu.edu.ua вкладка «Абітурієнту»).
Розмір плати за навчання у 2018-2019 навчальному році для здобуття ступеня «магістр» на всіх факультетах становить: денна форма – 14700 грн/рік, заочна форма – 13490 грн/рік.

З усіх питань щодо вступу звертайтеся:
- до ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ ХНПУ імені Г.С. Сковороди: 61168, м. Харків, вул. Валентинівська, 2 (станція метро “Студентська”), кімн. 110-А, тел. (0572) 68-14-34, e-mail: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. .
- до ДЕКАНАТУ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ХНПУ імені Г.С.Сковороди: 61168, м. Харків, вул. Валентинівська, 2 (станція метро “Студентська”), кімн. 201,202,203-Б, тел. (0572) 67-53-58,
- на КАФЕДРУ ІНФОРМАТИКИ ХНПУ імені Г.С.Сковороди: 61168, м. Харків, вул. Валентинівська, 2 (станція метро “Студентська”), кімн. 213-Б, тел. (0572) 68-38-20, відповідальний за профорієнтаційну роботу - Пономарьова Наталія Олександрівна (кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри інформатики, тел. 050-139-31-67)

 26.10