kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди в рамках спільної творчої діяльності з Молодіжним науковим товариством Q-bit запрошує школярів на заняття з програмування:


5-6 клас (Scratch) - понеділок (16.30-18.00)
8-10 клас - 2 рік навчання (мова програмування C++) понеділок (17.00-18.30)
8-10 клас - 1 рік навчання (мова програмування C++ або Python) вівторок(17.00-18.30)

Адреса занять: м.Харків, вул. Валентинівська, 2, (м.Студентська),
ХНПУ імені Г.С.Сковороди, каф.інформатики (214 Б, 213 Б).

Можливий додатковий набір у групи учнів 6-7 класів (С++) за адресою: пр-т Науки 38 (Будинок проектів), оф. 716.

Для реєстрації на навчання заповніть форму за посиланням.

17 червня 2014 року на базі кафедри інформатики відбувся навчально-методичний семінар "Підготовка до ЗНО з інформатики".
На семінарі були присутні : вчителі шкіл, представники  РЦОЯО, УЦОЯО, ХОНМІБО, викладачі  НТУ "ХПІ", ХНАУ, кафедри інформатики ХНПУ ім. Г.С.Сковороди, а також аспіранти і магістранти кафедри інформатики.

У рамках роботи університетської кафедри з інноваційних комп’ютерних технологій 10 листопада 2013 року на кафедрі інформатики було проведено семінар для вчителів. Тема семінару – «Методика шкалювання результатів зовнішнього незалежного тестування».

На семінарі були присутні вчителі з педагогічного ліцею № 4 та загальноосвітньої школи № 58. Тему семінару було вибрано не випадково: у школах приділяють велику увагу підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання та опікуються питаннями моніторингу якості проведеної підготовки. Роботу семінару було сконцентровано на питаннях інтерпретації результатів виконання тестових завдань. Колектив кафедри добре знається у цій проблематиці, оскільки впродовж багатьох років тісно співпрацює з Українським центром оцінювання якості освіти та приймає активну участь у роботі наукових конференцій, присвячених питання оцінки якості освіти.

 

Foto_seminar_Pikalova_3011201230 листопада 2012 року на кафедрі інформатики, в рамках роботи шкільної кафедри, відкритої в ХПЛ №4, відбувся районний семінар для вчителів математики загальноосвітніх навчальних закладів Київського району м. Харкова.

Тему семінару - "Організація навчально-дослідницької діяльності учнів з математики" було вибрано не випадково: у школах приділяють велику увагу організації навчально-дослідницької роботи учнів, яку неможливо тепер уявити без використання нових інформаційних технологій, а колектив кафедри добре знається у цій проблемі, оскільки вже декілька років співпрацює з Міжнародним інститутом GeoGebra - розробником ІТ-засобів навчання математики.

 

12 жовтня 2012 року на кафедрі інформатики відбувся семінар для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів Київського району м. Харкова за темою "Основи технології дистанційного навчання".

На семінарі були присутні вчителі з педагогічного ліцею № 4, загальноосвітньої школи № 58, загальноосвітньої школи № 170, навчально-виховного комплексу № 96. Тему семінару було вибрано не випадково: у школах приділяють велику увагу використанню нових ІКТ-орієнтованих форм навчання, а колектив кафедри добре знається у цій проблемі, оскільки впродовж багатьох років тісно співпрацює з Проблемною лабораторією дистанційного навчання при НТУ "ХПІ".

Другие статьи...