kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

Увага! Увага! Шановні випускники кафедри інформатики фізико-математичного факультету ХНПУ імені Г.С.Сковороди! Студентські роки - найкращі, бо наповнені особливою енергією та планами на майбутнє! Кафедра інформатики пропонує  випускників поділитися спогадами про навчання та поділитися своїми життєвими здобутками. Запрошуємо відповісти на питання нашої анкети - ми дуже цінуємо кожного за Вас та будемо раді спілкуванню!

Працюємо разом! Працюємо заради Перемоги!

 

https://forms.gle/bvxxVUuejiLaHXoa8

 

Колектив кафедри буде радий отримати Ваш відгук про навчання в університеті!

 

Хочу подякувати всім викладачами кафедри інформатики за цікаве навчання. Впродовж навчання отримала багато знань, які вже використовую в своїй професійній діяльності. Бажаю кафедрі, всім викладачам та ХНПУ скорішої перемоги, відбудови та професійної самореалізації.
Аркатова Олена


Залишились чудові враження від навчання, особливо визначилась кафедра "Інформатика" фізико-математичного факультету. Педагоги завжди мають великий обсяг знань, та завжди можуть допомогти, або війти у становище студента. За весь період навчання були дуже цікаві програми навчнання, починаючи з програмування, та закінчуючи спаюванням мікросхем.
Захаров Владислав

Мені було дуже цікаво. А саме головне що я ХОТІЛА всьому навчатись! Всі викладачі чудові, знають новітні тренди, дуже багато чого дали нам. Рішення поступити сюди було 100% - правильним!!! ДЯКУЮ!!!
Давіденко Анастасія

Велика подяка всім викладачам за цікаві та змістовні лекції , матеріали, за розуміння та допомогу.Здійснилась моя мрія отримати освіту вчителя інформатики,мені дуже подобається  цей предмет,буду намагатися самовдосконалюватися ,тому що ця наука безмежна і вона потребує багато практичних навичок та знань. Без інформатики в сучасному світі не можна досягти успіху в багатьох професіях.
Хотілося б продовжити зв'язок з кафедрою інформатики,можливо іноді,взяти участь у конференціях,або отримувати якісь інновації, матеріали,через сайт,або підписку.
Дуже вдячна всім викладачам, рада новим знайомствам!
Всім бажаю миру!
Дубовик Таісія

Навчання на кафедрі інформатики було цікавим та насиченим, залишило після себе лише приємні спогади. Усі викладачі ставилися до студентів з повагою, доступно викладали матеріал та подавали інформацію.
Хочу подякувати всім викладачами за їхній професіоналізм.
Особливо хочу подякувати Олефіренко Надії Василівні, моєму науковому керівнику магістерської роботи за підтримку та допомогу, корисні поради та відповіді на будь-які питання.
Хажаінова Вікторія

Дуже чудовий унiверситет. Ввiчливливi, талановитi та добрi викладачi, якi надають дуже багато цiкавого матеріалу.
Колесник Людмила

Насичене, веселе, змістовне навчання
Алфьоров Юрій

Найкращі та незабутні роки мого життя, як би це голосно не звучало. Саме в цей період знайшла найрідніших людей та друзів. Викладачі навчили багатьом речам, якими зараз користуюся  у своїй діяльності. Якби мене запитали чи готова я ще раз пережити роки навчання, то я б із впевненістю сказала: "так". Працюю 7-й рік у школі та не планую зупинятися.
Гилун Вероніка

Моє навчання в Педагогічному університеті було не дуже довгим. Але дуже насиченим. Викладачі Фізико математичного факультету допомагали вирішувати всі проблеми. Були дуже доброзичливими. Багато знань та навичок,  які я набула протягом навчання дуже допомагають.
Хавіна Алла

Доля зводила мене з кафедрою інформатики  тричі! Спочатку я отримувала спеціалізацію вчителя інформатики, вдруге вирішила здобути повноцінну спеціальність, навчаючись в інституті післядипломної освіти, а втретє починала наукову діяльність саме на цій кафедрі! Хочу сказати, що це були найкращі роки студентства і професійного зростання, оскільки на цій кафедрі працювали найкращі викладачі-майстри своєї справи, які були активними, ініціативними і креативними. Практичні заняття згадуються лише з посмішкою і позитивом. Кожна дисципліна характеризувалася  цікавим викладанням і особливим шармом викладача, який її читав. Хочеться сказати тільки слова вдячності педагогам, які нас навчали і вкладали в нас свою душу! Бажаю кафедрі інформатики розвитку, процвітання і хороших студентів!
Грановська Тетяна

Університет дав мені сильну освіту та підготовку до життя, у всіх сенсах цього слова. Викладачі професійні та творчі. Студентське життя було дуже цікаве та веселе. Я особисто вдячна університету за все, що знаю та вмію
Мараховська Наталя

Враження від навчання виключно позитивні. Відверто кажучи, я був далеко не найкращим студентом. Проте, попри усі невдачі, лінь чи труднощі, викладачі завжди підтримували, завжди з розумінням ставилися до проблем студентів. Я знаю це з власного досвіду! Не скласти якийсь залік чи іспит було складніше, ніж впоратися з завданнями. Я щиро вдячний викладачам фізмату і зокрема кафедри інформатики за те, що під час навчання панувала атмосфера взаєморозуміння та поваги. З великим задоволенням й досі підтримую зв'язок з викладачами улюбленої кафедри!
Брусін Ілля

Доброго дня, моя університетська родино!  Навчання в університеті запам'яталось мені як найкращі студентські роки,  пора нових знайомств і знаходження міцної дружби на довгі, довгі роки. Це торжество юності і здоров'я, усвідомлення того, що всі шляхи на світі відкриті для тебе. Пам'ятаю записки на лекціях і посиденьки з одногрупниками в їдальні, це Студентська весна, це нові люди, це невимовна радість, коли виходиш із аудиторії, махаєш заліковкою та стрибаєш від щастя. Згадую, іноді, і сміюся до сліз як готувались разом до іспитів, як святкували День  першокурсника, День Студента, різні конкурси і квести. І не можу не висловити свою безмежну вдячність, повагу і любов до креативних, терпеливих, інтелігентних, добрих і справедливих викладачів нашого фізмат факультету, їх настанови та слова, часом, згадую і зараз після випуску і розумію скільки в них мудрості. Студентські роки стали для мене часом  відкритих перспектив, можливістю жити, мріяти про прекрасне майбутнє. Зараз, в період війни, хочу побажати своєму університету вистояти, нікому і ніколи не дозволити себе зламати, постійно прагнути до успіху. Довгих років процвітання і виховати ще не одне покоління професіоналів своєї справи. Мій університет - моя гордість!
Валентина Тронько