kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

Науково-дослідна робота викладачів кафедри спрямовується на розв’язання актуальних проблем оновлення змісту форм і методів навчання в умовах інформатизації освіти. За роки існування кафедри її викладачами та аспірантами захищено близько 20 дисертаційних досліджень.

Науковим колективом кафедри підготовлено понад 50 навчальних посібників для учнів загальноосвітніх шкіл і студентів вищих навчальних закладів, 22 з них отримали гриф Міністерства освіти і науки України. 

Тричі викладачі кафедри визнавалися переможцями університетського конкурсу наукових робіт, а у 2000 році кафедру було визнано кращою з наукової роботи в університеті. 

Завдяки високому науковому потенціалу кафедри їй доручається виконання досліджень за замовленням Міністерства освіти та науки України. Так, кафедра брала участь у роботах за центральною координаційною програмою "Комп'ютер в школі та вищих навчальних закладах", була виконавцем науково-дослідних проектів: "Розробка навчального комплексу з курсу інформатики для загальноосвітніх навчальних закладів України з поглибленим вивченням інформатики", "Інформаційні технології у наукових дослідженнях та навчальному процесі з аналітичної геометрії", "Розвиток творчої особистості в умовах інформатизації освіти", "Реалізація інноваційного характеру освіти засобами інформаційно-комунікаційних технологій" та ін.

 

Список дисертацій, виконаних на кафедрі інформатики, та їх автореферати