kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

19 квітня 2024 р. відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» (на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького (м. Запоріжжя) та Інституту модернізації змісту освіти). Щиро вітаємо з перемогою (І місце) здобувача першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Інформатика) Курганського Андрія  та наукового керівника - Олефіренко Надію Василівну, д.п.н., професора, завідувача кафедри інформатики.

Пишаємося здобутими  високими результатами та бажаємо подальших успіхів!

 

20.04

20.04-1

20.04-2

20.04-3

20.09.2021 р. Вітаємо Олефіренко Н.В, Шакурова Є.О, а також студентів-інформатиків 6 курсу Чередниченко С., Денисову Г, Сівочку І, студента 2 курсу Курганського А з отриманням високої нагороди університету за активну наукову діяльність та досягнуті результати в науково-дослідній роботі

b

 

c



09.05.2021 р.

Кафедра інформатики

ЩИРО ВІТАЄ ПЕРЕМОЖЦЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ
зі спеціальності «Середня освіта (Інформатика)»

Сівочку Ігоря та його наукового керівника, д.п.н., проф. Олефіренко Надію Василівну з одержанням диплома ІІ ступеня. Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 42_ студентських наукових робіт, що надійшли з 17 закладів вищої освіти, а на підсумковій науково-практичній конференції виступило 14 студентів з 12 закладів вищої освіти.

Пишаємося та бажаємо подальших творчих успіхів!

_mini

Olef_mini

12.04.2021 р.

Кафедра інформатики
ВІТАЄ ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ У ГАЛУЗІ
«Інформаційно-комунікаційні технології в освіті»

Підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» відбулася на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького 02 квітня 2021 р. За призові місця змагалися представники 22 закладів вищої освіти.

Вітаємо студентів кафедри інформатики, Денисову Галину і Чередниченко Софію, та наукового керівника переможців - викладача Шакурова Євгена Олексійовича, які гідно представили рідний фізико-математичний факультет і зайняли ІІІ місце.

Бажаємо нашим переможцям творчої наснаги та нових перемог!

dyplom

18.04-19.04.19 р. студент групи 3І Ігор Сівочка прийняв участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з «Програмування мобільних додатків». Крім участі у теоретичному турі із розв’язку олімпіадних завдань, Ігор представив власний проект «Мобільний додаток навчально-практичного призначення Petri Nets: just do it» (науковий керівник – проф. Л.Е. Гризун), який дозволяє працювати із мережами Петрі як з об’єктом вивчення і аналізу, а також надає інструменти конструювання мереж для моделювання процесів. Незважаючи на те, що проект не одержав призового місця, додаток викликав інтерес журі та учасників олімпіади. Роботу над проектом планується продовжити у напряму розвинення функціоналу додатку.

Вітаємо переможців!

18.04.19 р. відбувся ІІ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зіспеціальності «Професійна освіта». Кафедру інформатики на конкурсі гідно представили магістрант Юлія Ракуса та її керівник професор Л.Е. Гризун.

Їхня наукова робота «Мультимедійний навчальний посібник MultiEnglish для підтримки вивчення англійської мови у 6 класі» за результатами захисту нагороджена Дипломом І ступеня. До фіналу конкурсу, який проводився у вигляді науково-практичної конференції, було запрошено близько 25 конкурсантів із різних університетів України. Програма конференції включала пленарне засідання, захист робіт за чотирма секціями, круглий стіл для керівників.

13.04.19 р. команда студентів фізмату у складі Сівочка Ігор (3І), Овчарова Анастасія (4І) та Захарчук Ярослав(4І) під керівництвом професора кафедри інформатики Л.Е. Гризун взяли участь у 1/8 фіналу щорічної Міжнародної командної студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC. За результатами змагань наша команда пройшла у чверть фінал цієї відомої олімпіади.

Зауважимо, що в Харківській області в турнірі прийняло участь 186 команд, а загалом по Україніу цей день змагалось 1105 команд. Чверть фінал, до якого наша команда продовжує готуватися, відбудеться у вересні 2019 року.

Тренер команди, професор Гризун Л.Е.

 

4 квітня 2019 р. у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (офіційний сайт конкурсу - http://icte.mdpu.org.ua/).

 

Всеукраїнський конкурс студентських робіт у галузі “Інформаційно-комунікаційні технології в освіті” проводиться з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння інноваційними освітніми технологіями. На розгляд галузевої конкурсної комісії (Голова - Хоменко В.Г. – д.пед.н., професор, завідувач кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики Бердянського державного педагогічного університету).

 

Цього року було представлено 73 наукові роботи від 91 студента з 36 закладів вищої освіти різних регіонів України. За результатами подвійного сліпого рецензування наукових робіт експертами – провідними вченими закладів вищої освіти України, - було сформовано рейтинговий список учасників з найбільш цікавими та оригінальними дослідженнями. Перші 23 учасника, авторів найкращих наукових робіт, були запрошені на ІІ тур - підсумкову науково-практичну конференцію, яка відбулася.

 

За результатами публічного захисту студентка 4 курсу фізико-математичного факультету спеціальності «Інформатика»

УлыбкаКолісник Марія Євгенівна виборола ІІ місце на конкурсі!

Тема роботи – «Розробка лабораторного практикуму “Основи проектування Інтернет речей на платформі Arduino засобами мови програмування C++”» (науковий керівник – старший викладач Пікалова В.В.).

 

Щиро вітаємо Марію з пережможним виступом i бажаємо творчого натхнення, нових відкриттів на науковій та викладацькій ниві, а також міцного здоров’я!

 

7 лютого 2019 року на фізико-математичному факультеті відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. За результатами конкурсу нукові роботи

"Авторський мультимедійний додаток "MultiEnglish" для підтримки вивчення англійської мови в 6 класі"

Ракуса Юлія

(гр.5І, спеціальність "Середня освіта. Інформатика", науковий кервіник проф. Гризун Л.Е.) та

"Розробка лабораторного практикуму з використання ІоТ для навчання мови програмування С++"

Колеснік Марія

(гр.4І, спеціальність "Інформатика", науковий керівник старший викладач Пікалова В.В.)

посіли І та ІІ місця відповідно.

18 лютого на кафедрі інформатики проведено І тур Всеукраїнської олімпіади студентів з інформатики. В олімпіаді змагалися 13 студентів фізико-математичного факультету першого, другого та третього курсів спеціальностей інформатики та математики. За результатами змагання перше місце посіли Міщик Вікторія (група 3 ІМ) та Юрков Євгеній (група 2 ІМ), почесне друге місце зайняли Чан Тхієн Лок (група 3 ІА) і Глушич Віталій (група 3 ІМ), третє місце здобув студент групи 3 МФ – Панов Олександр. Бажаємо переможцям з гідністю захистити честь нашого університету в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади студентів з інформатики, який відбудеться 19-21 квітня на базі Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «ХАІ». Пропонуємо аналіз розв’язку олімпіадних задач.

15 лютого 2016 р. на кафедрі інформатики відбувся IX конкурс студентських авторських програмних розробок.

Оскільки 2016 рік був оголошений роком англійської мови в Україні, то темою конкурсу цього року стала «З англійською - у світ глобальний!». Учасники конкурсу мали створити і представити програмну розробку, мобільний додаток, відеоролик, флешролик, мультфільм або презентацію на задану тему.

Вже другий рік поспіль на конкурс завітали вихованці математичної школи «2+2» (керівник - Сендеров О.А.). Оригінальні доповіді представили: учениця 7-А класу Харківської загальноосвітньої школи №164 Топчій Ярослава, учень 5-А класу Харківської загальноосвітньої школи №158 Логачов Деніс, учень 5-3 класу Харківського фізико-математичного ліцею №27 Баклан Олександр.

Студенти фізико-математичного факультету представили такі роботи:

- Міщик Вікторія (група 3ІМ) - програмний засіб для навчання школярів англійської мови “Face to face»;

- Головашкін Сергій (група 3ІА) - інтерактивний програмний засіб для ознайомлення та навчання школярів з теми «Основи комп’ютерних мереж»;

- Шигимага Вікторія та Лустенко Ірина (група 2ІА) - інтерактивний додаток для учнів початкової школи «Вивчаємо англійську з Learn Words»;

- Панов Олександр (група 3МФ) - навчаюча комп’ютерна гра-вікторіна «Знайома незнайома Великобританія»;

- Чан Тхієн Лок (група 3ІА) - інтерактивний програмний засіб «Speaking dictionary»;

- Коломієць Богдана та Шопіна Карина (група 3ІМ) - мультимедійний програмний засіб «English in our life».

Другие статьи...