20 лютого 2024 року на фізико-математичному факультету ХНПУ імені Г.С. Сковороди відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики. В олімпіаді взяли участь 18 здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 1-4 років навчання спеціальності 014.09 Середня освіта (інформатика).
Призові місця отримали:
І місце - Курганський Андрій (група 4І),
ІІ місце - Кльоз Катерина та Скачко Надія (група 3І),
ІІІ місце – Дяченко Марія (4І) та Пономарьова Влада (3І)).
Вітаємо всіх учасників та переможців та бажаємо подальших успіхів!!!
![a1](/images/stories/2023-2024/28.02/a1.png)
![a2](/images/stories/2023-2024/28.02/a2.png)
![a3](/images/stories/2023-2024/28.02/a3.png)
![a4](/images/stories/2023-2024/28.02/a4.png)
![a5](/images/stories/2023-2024/28.02/a5.png)