02 травня 2024 року в рамках Сковорода-хаб відбулося восьмого заняття з Цифрової грамотності - освітнього проєкту Сковорода-хаб від фізико-математичного ХНПУ імені Г.С.Сковороди. Спікером старшою викладачкою кафедри інформатики фізико-математичного факультету Людмилою Остапенко було презентовано тему "Фейки та інструменти маніпуляції в сучасному медіапросторі та як з ними боротися". На занятті учасники мали змогу визначити межі та вплив на себе та свій розвиток власного медіапростору; проаналізувати різні види інформації і те, як вони впливають на прийняття рішень, познайомитися з різними види медіаконтенту, навчитися розрізняти інформування та судження, дізнатися про правила особистого цифровий захист та медіагігіена тощо.
Дякуємо спікеру, учасникам та організаторам! Відеозапис буде розміщено на сторінках Сковорода-хаб і його можна переглянути за посиланням (https://drive.google.com/file/d/1jpMed4NZZEB7cjcJ-mXqqcQk8jAcHAOA/view?usp=sharing).
Запрошуємо усіх до співпраці!
![08-1](/images/stories/2023-2024/08.05/08-1.jpg)
![08-2](/images/stories/2023-2024/08.05/08-2.jpg)
![08-3](/images/stories/2023-2024/08.05/08-3.jpg)
![08-4](/images/stories/2023-2024/08.05/08-4.jpg)
![08-5](/images/stories/2023-2024/08.05/08-5.jpg)
![08-6](/images/stories/2023-2024/08.05/08-6.jpg)