kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

 

У жовтні місяці цього року Харківським міським управлінням освіти було проведено конкурс „Шкільний інформаційний світ” на кращу модель інформатизації закладу освіти. Для роботи в журі конкурсу було запрошено провідних викладачів вищих навчальних закладів м. Харкова – Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Харківського національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «ХАІ», а також нашого університету. Окрім того в журі приймали участь співробітники Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради та спеціалісти комунального підприємства «Міський інформаційний центр». 

Колектив кафедри інформатики прийняв активну участь у роботі журі конкурсу: 

        Андрієвська В.М., канд. пед. наук, викладач, виступила експертом розробок, поданих за номінацією "Школа сучасних інформаційно-комунікаційних технологій";

        Колгатін О.Г., канд. техн. наук, доцент, оцінював розробки за номінацією "Школа – центр моніторингових досліджень";  

        Лаптєва М.В., канд. педагогічних наук, доцент, – за номінацією "Школа сприяння формуванню інформаційної культури";

        Ольховський Є.О., канд. фіз.-мат. наук, доцент кафедри – виступив експертом у номінації "Кращий шкільний портал";

        Пономарьова Н.О., канд. пед. наук, доцент кафедри; – у номінації "Школа – центр інформаційного освітнього простору дитини".

Участь у роботі журі дала змогу викладачам кафедри не тільки виявити свою високу кваліфікацію та обізнаність у розглядуваних проблемах, а й ознайомитися з живим досвідом роботи шкільних колективів щодо створення сучасного інформаційно-навчального середовища в закладах освіти.  

Конкурс було проведено в два тури – очний і заочний. На заочному було відібрано п’ятірку кращих робіт у кожній секції для представлення на очному турі, де й було остаточно визначено переможців конкурсу за кожною номінацією. Показово, що на очному турі захист шкільних проектів узяли на себе керівники шкіл, і кожний колектив уболівав за свій проект. Це є свідоцтвом глибокої переконаності освітян у тому, що продуктивна школа – це інформатизована школа, де новітні технології працюють на користь розвитку дитини, дають простір творчості шкільної молоді, слугують інструментом ефективного управління навчальним процесом.

Підсумки конкурсу вже підведені, але урочисте оголошення результатів відбудеться у грудні місяці на міжнародній конференції, присвяченій питанням інформатизації освіти.

Викладачі кафедри отримали подяку від управління освіти департаменту з гуманітарних питань виконавчого комітету Харківської міської ради і особисто від заступника директора департаменту з гуманітарних питань – начальника управління освіти О.І. Деменко за прозоре оцінювання матеріалів, поданих учасниками конкурсу, та визначення лідерів у кожній номінації. 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить