kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

12-14 травня 2010 року на базі кафедри інформатики в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С.Сковороди було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики.

Участь в олімпіадних змаганнях взяли студенти з 37 вищих навчальних закладів 23 міст України, представники з 27 університетів, 5 академій, 8 педагогічних університетів та інститутів.

Змагання було проведено у два тури. На  І-му турі учасником було запропоновано конкурсні задачі, підготовлені провідними фахівцями  нашого університету.

Дипломами за кращі результати у розв'язанні задач І туру були відзначені  Кузьменко Дмитро (Севастопольський національний технічний університет) та Ножка Сергій (Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди).

Для проведення ІІ-го туру із захисту авторських програмних розробок була організована робота тематичних секції, до участі у роботі яких були залучені компетентні фахівці. Була організована дискусія учасників з метою надання їм можливості висловити свою думку, ставлення до проблеми, що обговорюються, поспілкуватися з провідними спеціалістами з інформаційно-комунікаційних технологій.

Слід зазначити, що до ІІ-го туру підготували  та продемонстрували авторські програмні розробки  94,6% учасників, що суттєво перевищує показники минулих років. Переважну кількість учасників, які одержали дипломи олімпіади за кращі роботи як у І-му,  так і у ІІ-му  турі, складали студенти 3 курсів вищих навчальних закладів.

Найбільш цікавими та практично значущими виявилися роботи, представлені такими студентами:

-  Бенедь Вадим Віталійович (Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут") на тему «Система моделювання транспортних ресурсів виробничої ділянки».

-  Громико Юлій Олександрович (Житомирський державний технологічний університет)  на тему «W2B Server Suitе. Пакет програмного забезпечення для розробки і підтримки  веб 2.0/3.0»

-  Кузьменко Дмитро Євгенович (Севастопольський національний технічний університет) на тему «Кросплатформенна гра "LoooP"».

-  Микуланинець Олександр Васильович (Закарпатський державний університет) на тему "Інформаційна бізнес система".

-  Мисник Андрій Миколайович (Сумський державний університет) на тему «Перевірка відповідності документа нормам»

-  Раковець Олександр Володимирович (ДВНЗ "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури") на тему «Система перевірки олімпіадних задач з програмування».

-  Савінков Сергій Сергійович (Луганський державний медичний університет) на тему «Комп'ютерне складання розкладів учбових занять у ВНЗ засобами еволюційного моделювання»

-  Перевознюк Сергій Анатолійович (Донбаський державний технічний університет) на тему «Підсистема управління кадрами FW3»;

-  Никитенко Олексій Костянтинович (Національна металургійна академія України) на тему «NikAS Postr, програма для головного спеціаліста з обчислювальних систем та мереж відділу персоніфікованого обліку в управліннях Пенсійного Фонду України»

-  Слєпцов Сергій Ігоревич (Автомобільно-дорожній інститут Державного вищого навчального закладу "Донецький національний технічний університет") на тему «Серверний WEB-додаток. Сайт ITDC»

-  Євтушенко Денис Іванович (Харківський торговельно-економічний інститут КНТЕУ) на тему «Розрахункова модель оцінки фінансового стану підприємства».

Ці студенти були відзначені дипломами олімпіади за кращу авторську програмну розробку.

Переможцями олімпіади 2009/2010 навчального року стали: за номінацією «Комп'ютерні та інженерні науки» - студент 3 курсу Севастопольського національного технічного університету Кузьменко Дмитро; за номінацією «Економічні та гуманітарні науки» - студент 3 курсу ХНПУ імені Г.С.Сковороди Ножка Сергій.

Кафедра інформатики вітає переможців, їх тренерів  та щиро дякує усім співробітникам та студентам нашого університету за допомогу у супроводженні заходів олімпіади.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить