kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

 

З ювілеєм!

 

barahtyan

Незмінний профорг кафедри інформатики з 1994 року, Олена Валентинівна Барахтян святкує свій перший справжній ювілей.

Архітектор за освітою, вона прийшла до нас у скрутні 90-ті роки та прикипіла до кафедри серцем і душею. Непосидюча за характером, Олена Валентинівна не може сидіти без роботи, і тому її полюбляють і профспілкова організація факультету, і деканат, адже величезну кількість усілякої документації Олена допомагає готувати не тільки без будь-яких заперечень, а й навіть охоче.

Як і належить профоргу, Олена Валентинівна завжди в курсі справ кожного, через її руки проходять і життєві проблеми співробітників, і грошова допомога, і дитячі подарунки, і квитки на розважальні заходи - виїзні екскурсії, концерти тощо.

Наш профорг - людина незалежна, вона завжди має свою думку з тих чи інших питань і ніколи не стримується від того, щоб її висловити, не підлаштовується під загальні судження.

Обидва сини Олени Валентинівни одержали освіту в нашому університеті. Один продовжив материнську лінію - став успішним дизайнером, а другий - талановитим програмістом. Володя є вихованцем нашої кафедри і її гордістю - він не тільки добре навчався, а й тричі був переможцем Всеукраїнських студентських олімпіад з інформатики, при тому двічі в чужих стінах, коли олімпіада проводилася на базі Харківського національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського.

Олена Валентинівна є художньо обдарованою особистістю. Саме тому стенди кафедри виглядають красиво й привабливо, для букетів ми маємо оригінальні розписані вручну вази, а вітальні листівки, оформлені профоргом, завжди зберігаємо, - такі вони неповторні й вишукані.

Ми вітаємо Олену Валентинівну з ювілеєм і бажаємо їй щастя, здоров'я, довгих років життя, сімейного благополуччя.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить