kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

12 листопада на кафедрі інформатики відбувся районний семінар директорів закладів загальної середньої освіти I-III ступенів Московського району.

Темою семінару було визначено "Управлінські аспекти в створенні умов для удосконалення цифрової компетентності вчителя нової української школи як одного із факторів забезпечення якості освіти".

Перед учасниками з доповідями виступили декан фізико-математичного факультету д.пед.н., доцент Пономарьова Н.О., яка окреслила перспективи співробітництва шкільних колективів, учнів з кафедрами факультету, директор 25 Харківської гімназії Черкасова Н.В., яка висвітлила наявний досвід шкіл щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі школи. Крім того, завідувач кафедри інформатики, д.пед.н., доцент Олефіренко Н.В. у своїй доповіді розкрила сутність цифрових умінь сучасного вчителя, а також окреслила питання впливу цифрових технологій на освітній процес; к.пед.н., доцент Житєньова Н.В. висвітлила питання використання сучасних технологій візуалізації інформації для підвищення якості освітнього процесу.

Особливий інтерес викликала доповідь аспірантки кафедри загальної педагогіки і педагогіки вищої школи Грановської Т.Я., яка легко впевнила слухачів у потужному дидактичному потенціалі мобільних технологій та продемонструвала найбільш цікаві їх приклади для успішного навчання школярів природичо-математичних дисциплін.

Всі учасники семінару висвовили щиру впевненість у корисності творчої співпраці з викладачами університету.