kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

 

11 грудня 2012 року на кафедрі інформатики відбувся захист проектів, виконаних в рамках традиційного конкурсу студентських програмних розробок, ініційованого кафедрою з метою виявлення та підтримки творчих здібностей студентів у галузі інформаційно-комунікаційних технологій.

До участі в конкурсі зазвичай запрошуються студенти фізико-математичного факультету ХНПУ імені Г.С.Сковороди, але за бажанням його учасниками можуть бути і студенти інших факультетів.

Завдання цьогорічного VI конкурсу полягало в розробці відеоролика, флешролика або фотопрезентації на тему: "Урок моєї мрії". До робіт учасників висувались такі вимоги:

• програмна розробка має бути виконана за оригінальним сценарієм;

• тривалість перегляду не повинна перевищувати трьох хвилин;

• музичний або/і голосовий супровід є обов'язковим;

• за порушення авторських прав розробка знімається з конкурсу.

Конкурс передбачав два етапи. Перший етап - відбірковий: комісія розглядає представлені роботи, висловлює зауваження, надає поради тощо. Другий етап - публічний захист авторських програмних розробок, які пройшли перший етап; визначення переможців конкурсу.

Захист конкурсних робіт, представлених студентами 3-4 курсів, проходив у присутності викладачів і студентів фізико-математичного факультету. Авторитетне журі з викладачів кафедри інформатики доброзичливо, але прискіпливо аналізувало достоїнства і недоліки студентських розробок. В обговоренні активну участь приймали магістранти-інформатики. Приємною особливістю цьогорічного конкурсу виявилося те, що наші досвідчені магістранти виступили ще й консультантами виконавців проектів. Особливу подяку хотілось би висловити магістрантам Омельковець Світлані та Вахулі Тетяні.

За результатами конкурсу було визначено кращими:

• у номінації "Кращий відеомонтаж" - роботу Кащенко Катерини (група 3ІА) "Урок майстерності вчителя";

• у номінації "Варіативність представлених методів" - роботу Дмитренко Катерини та Катаєвої Марії (група 4МІ) "Складання іспиту";

• у номінації "Оригінальний сценарій"- роботу Бабіної Анни, Бринзи Вікторії, Колесник Любові ті інших (група 4МІ) "Машина часу";

• у номінації "Перспективна педагогічна ідея" - роботу Кононихіної Юлії (група 3ІА) "Нові технології у навчанні".

Кафедра інформатики бажає всім учасникам конкурсу подальших успіхів.