kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ
Warning: Creating default object from empty value in /home/virtwww/w_kafinfo_d22cf744/http/plugins/system/sourcerer/helper.php on line 140

10 грудня 2013 року на кафедрі інформатики відбувся публічний захист робіт VІI конкурсу студентських авторських програмних розробок. На конкурсі були присутні студенти фізико-математичного факультету спеціальностей "Інформатика" й "Математика", викладачі кафедри інформатики, учні та вчителі педагогічного ліцею№4.

Конкурс авторських програмних розробок проводиться з метою виявлення та підтримки творчих здібностей студентів у галузі інформаційно-комунікаційних технологій. До участі в конкурсі були запрошені студенти фізико-математичного та інших факультетів ХНПУ імені Г.С.Сковороди, а також студенти інших навчальних закладів, учні загальноосвітніх шкіл.

 

Під час підготовчої роботи всім учасникам конкурсу надавалася консультативна допомога з боку провідних фахівців кафедри.

Конкурс проводився у два етапи:

· подання розробок на попередній розгляд (до 22.11.2013 р.);

· публічний захист авторських програмних розробок (10.12.2013 р.).

Оцінювання представлених розробок здійснювало компетентне журі, до складу якого входили викладачі кафедри інформатики.

Завданням конкурсу було розробити і представити відеоролик, флешролик або фотопрезентацію на тему "Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури". Програмна розробка мала бути виконана за оригінальним сценарієм та висвітлювати маловідомі сторінки життя Великого Кобзаря, розповідати про цікаві факти, події, пов’язані з шевченківськими пам’ятками, представляти результати власних досліджень щодо ставлення сучасної молоді до творчості й особистості Т.Г. Шевченка тощо.

Роботи усіх учасників конкурсу були виконані на високому рівні із застосування можливостей сучасних інформаційних технологій. Представлені розробки розкрили багатогранність таланту Т.Г. Шевченка, широке коло його інтересів. Тарас Григорович постав перед глядачами не тільки як поет, а й як драматург, художник, географ-дослідник, багатогранна особистість.

Підсумки конкурсу такі:

Місце

Група

ПІБ конкурсантів

1

2ІА

Сапенко Анна

1

4ІА

Соловйова Ольга

Інєватова Анна

2

4ІА

Оніщенко Анна

2

2МФ

Любжина Ганна

2

2ІА

Рябуха Ольга

Літкевич Ірина

3

1МФ

Ромадова Христина

3

5МІ

Студенти групи 5МІ

Вітаємо учасників конкурсу! Бажаємо їм подальших творчих успіхів!

20131210_140009 20131210_140237


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить