30 січня 2014 року в рамках І-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики на кафедрі було проведено змагання студентів з програмування. У змаганнях прийняли участь студенти різних курсів і спеціальностей. На протязі двох годин вони боролися за перемогу, вирішуючи запропоновані задачі. Обмежень на використання мов програмування не було, і це дало змогу переконатися, що студенти володіють мовами Pascal, Delphi, C++.
Компетентне журі з викладачів кафедри інформатики оцінило представлені рішення таким чином:
1 місце |
Сальніков Сергій (група 5І) |
2 місце |
Цибулька Валентина (група 4ІА) |
3 місце |
Полянський Віталій (група 4ФІ) |
4 місце |
Водолажський Дмитро(група 2ІА) |
5 місце |
Головашкін Сергій (група 1ІА) Глушич Віталій (група 1ІМ) Сапенко Анна (група 2ІА) Шехтман Євгеній (група 2ІА) Божко Михайло (група 52ХІ) |
![CAM00512](/images/stories/olimp1_2014/CAM00512.jpg)
![CAM00502](/images/stories/olimp1_2014/CAM00502.jpg)
![CAM00505](/images/stories/olimp1_2014/CAM00505.jpg)
![CAM00507](/images/stories/olimp1_2014/CAM00507.jpg)
![CAM00502](/images/stories/olimp1_2014/CAM00502.jpg)
![CAM00511](/images/stories/olimp1_2014/CAM00511.jpg)