26 січня 2015 року в рамках І-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики на кафедрі було проведено змагання студентів з програмування. У змаганнях прийняли участь студенти другого та третього курсів спеціальності "Інформатика". На протязі двох годин вони боролися за перемогу, вирішуючи запропоновані задачі. Обмежень на використання мов програмування не було, і це дало змогу переконатися, що студенти володіють мовами Pascal, Delphi, Java.
Компетентне журі з викладачів кафедри інформатики так оцінило роботи учасників:
Місце |
ПІБ студента |
Група |
1 |
Міщик Вікторія Володимирівна |
2ІМ |
2 |
Головашкін Сергій Валерійович |
2ІА |
3 |
Яременко Владислав Євгенійович |
3ІМ |
4 |
Сапенко Анна Анатоліївна |
3ІА |
Ярмошко Світлана Андріївна |
3ІА |
|
Чан Тхієн Лок Чієнівна |
2ІА |
|
Глушич Віталій Володимирович |
2ІМ |
|
5 |
Авраменко Марія Іванівна |
2ІМ |
![CAM00512](/images/stories/olimp1_2015/foto.jpg)
![CAM00512](/images/stories/olimp1_2015/foto2.jpg)
![CAM00512](/images/stories/olimp1_2015/foto3.jpg)
![CAM00512](/images/stories/olimp1_2015/foto4.jpg)
![CAM00512](/images/stories/olimp1_2015/foto5.jpg)
![CAM00512](/images/stories/olimp1_2015/foto6.jpg)
![CAM00512](/images/stories/olimp1_2015/foto7.jpg)
![CAM00512](/images/stories/olimp1_2015/foto8.jpg)