kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ
24 лютого 2015 року на кафедрі інформатики відбувся І етап університетського конкурсу студентських наукових робіт. Цього року у конкурсі прийняли участь студенти третього і четвертого курсів. Їх доповіді про виконані роботи уважно слухали студенти 3-5 курсів фізико-математичного факультету, викладачі кафедри інформатики.
Першими на конкурсі представили свою роботу студентки третього курсу Ганна Сапенко та Ольга Косьяненко, що розробили мобільний додаток "Шевченко поряд" під операційну систему Android із використанням можливостей мови програмування Java. Користувач даного додатку може виконати такі задачі: добавити власний маркер на картах GoogleMaps для відмітки певних пам'ятних місць, дати йомуназву, опис вибраного місця, а також добавити зображення чи фотографію. Також це застосування передбачає редагування доданої інформації, іі видалення та визначення місцезнаходження людини через GPS.
Терещенко Дарія інтерактивний тренажер навчального призначення «Our feelings» з англійської мови, що призначений для навчання, відпрацювання отриманих навичок та їх подальшого контролю.
Ярмошко Світлана представила ігровий тренажер для дошкільнят и молодший школярів "Таблиця множення", за допомогою якого кожна дитина в ігровій формі може засвоїти або перевірити свої знання таблиці множення.
Гончаренко Олександра представила на конкурс роботу, що висвітлює значення золотого перетину в образотворчому мистецтві та фотографії.Також студентка представила розроблене самостійно застосування, що допомагає фотографу легко підготувати свою роботу до друку, змінивши композицію із врахуванням правила золотого перетину.
Студент третього курсу Дмитро Водолажський представив музичний тренажер "Піаноти" для навчання та перевірки своїх музичних знань та вмінь. Калениченко Яна інтерактивну модель руху тіла по похилій площині засобами Macromedia Flash.
Компетентне журі, а також глядачі одноголосно визначили переможців конкурсу:
1 місце – Сапенко Г. та Косьяненко О. (керівник Лопай С.А.), Терещенко Д.(керівник Остапенко Л.П.)
2 місце – Ярмошко С. (керівник Остапенко Л.П.), Гончаренко О.(керівник Пікалова В.В.)
3 місце – Водолажський Д. (керівник Лопай С.А.), Калениченко Я. (керівник Пономарьова Н.О.)
Вітаємо переможців та зичимо їм подальших успіхів!