kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

15 лютого 2016 р. на кафедрі інформатики відбувся IX конкурс студентських авторських програмних розробок.

Оскільки 2016 рік був оголошений роком англійської мови в Україні, то темою конкурсу цього року стала «З англійською - у світ глобальний!». Учасники конкурсу мали створити і представити програмну розробку, мобільний додаток, відеоролик, флешролик, мультфільм або презентацію на задану тему.

Вже другий рік поспіль на конкурс завітали вихованці математичної школи «2+2» (керівник - Сендеров О.А.). Оригінальні доповіді представили: учениця 7-А класу Харківської загальноосвітньої школи №164 Топчій Ярослава, учень 5-А класу Харківської загальноосвітньої школи №158 Логачов Деніс, учень 5-3 класу Харківського фізико-математичного ліцею №27 Баклан Олександр.

Студенти фізико-математичного факультету представили такі роботи:

- Міщик Вікторія (група 3ІМ) - програмний засіб для навчання школярів англійської мови “Face to face»;

- Головашкін Сергій (група 3ІА) - інтерактивний програмний засіб для ознайомлення та навчання школярів з теми «Основи комп’ютерних мереж»;

- Шигимага Вікторія та Лустенко Ірина (група 2ІА) - інтерактивний додаток для учнів початкової школи «Вивчаємо англійську з Learn Words»;

- Панов Олександр (група 3МФ) - навчаюча комп’ютерна гра-вікторіна «Знайома незнайома Великобританія»;

- Чан Тхієн Лок (група 3ІА) - інтерактивний програмний засіб «Speaking dictionary»;

- Коломієць Богдана та Шопіна Карина (група 3ІМ) - мультимедійний програмний засіб «English in our life».

Журі конкурсу, на чолі із завідувачем кафедри інформатики професором Білоусової Л.І., відзначило не лише якісні та цікаві розробки студентів, а й творчу роботу їх наукових керівників - професорів кафедри інформатики Гризун Л.Е. та Олефіренко Н.В.

 

За підсумками конкурсу І місце розділили Панов Олександр та Коломієць Богдана і Шопіна Карина. ІІ місце присуджене Шигимазі Вікторії і Лустенко Ірині та Міщик Вікторії. ІІІ місце зайняли Чан Тхієн Лок та Головашкін Сергій.

Роботи переможців конкурсу рекомендовані для подальшої участі у конкурсах студентських наукових робіт.

Щиро вітаємо учасників та бажаємо їм великих успіхів!