kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

 

4 квітня 2019 р. у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (офіційний сайт конкурсу - http://icte.mdpu.org.ua/).

 

Всеукраїнський конкурс студентських робіт у галузі “Інформаційно-комунікаційні технології в освіті” проводиться з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння інноваційними освітніми технологіями. На розгляд галузевої конкурсної комісії (Голова - Хоменко В.Г. – д.пед.н., професор, завідувач кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики Бердянського державного педагогічного університету).

 

Цього року було представлено 73 наукові роботи від 91 студента з 36 закладів вищої освіти різних регіонів України. За результатами подвійного сліпого рецензування наукових робіт експертами – провідними вченими закладів вищої освіти України, - було сформовано рейтинговий список учасників з найбільш цікавими та оригінальними дослідженнями. Перші 23 учасника, авторів найкращих наукових робіт, були запрошені на ІІ тур - підсумкову науково-практичну конференцію, яка відбулася.

 

За результатами публічного захисту студентка 4 курсу фізико-математичного факультету спеціальності «Інформатика»

УлыбкаКолісник Марія Євгенівна виборола ІІ місце на конкурсі!

Тема роботи – «Розробка лабораторного практикуму “Основи проектування Інтернет речей на платформі Arduino засобами мови програмування C++”» (науковий керівник – старший викладач Пікалова В.В.).

 

Щиро вітаємо Марію з пережможним виступом i бажаємо творчого натхнення, нових відкриттів на науковій та викладацькій ниві, а також міцного здоров’я!