kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

 

25 вересня 2012 року на кафедрі інформатики в ауд. 213-Б відбувся майстер-клас для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів Київського району м. Харкова за темою "Я - вчитель школи завтрашнього дня!".

На майстер-класі були присутні вчителі-предметники з педагогічного ліцею № 4, загальноосвітньої школи № 58, загальноосвітньої школи № 170, навчально-виховного комплексу № 96. Майстер-клас було присвячено використанню сервісів Веб 2.0 у навчальному процесі. На жаль, доводиться констатувати, що в багатьох школах, де є швидкісний доступ до глобальної мережі, Інтернет-технології досі не знайшли належного застосування у процесі викладання шкільних дисциплін (за виключенням інформатики). Однією з причин можна вважати недостатню методичну готовність вчителів-предметників. Саме тому проблемне питання, яке було поставлено перед учасниками семінару, звучало так: «Як не стати вчорашнім вчителем завтрашньої школи?».

Майстер-клас було проведено доцентом кафедри інформатики Житєньовою Наталією Василівною, яка має великий досвід практичного застосування ІКТ у навчальному процесі, зокрема й досвід розробки авторських педагогічних програмних засобів.

Майстер-клас було побудовано як теоретико-практичний. Житєньова Н.В. не тільки ознайомила присутніх з найбільш популярними сервісами Веб 2.0., продемонструвала приклади їх застосування, а й допомогла кожному вчителеві набути успішного досвіду вирішення певного навчального завдання з їх використанням.

Учасники семінару схвально оцінили організацію майстер-класу, його науковий і практичний рівень, зазначили, що планують використовувати Інтернет-технології у власній педагогічній діяльності, висловили побажання частіше проводити такі майстер-класи.