kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ
cyber-post-1

"Місяць кібербезпеки в Україні" проходить в ХНПУ ім. Г.С. Сковороди
25.10.2022 р.

Багато країн світу ведуть цілеспрямовану роботу щоб зробити  кібербезпеку частиною культури суспільства і щороку проводять місяць кібербезпеки. В 2018 році, за ініціативи ТПП України та Держспецзв’язку,  Україна приєдналася до європейської традиції і четвертий рік поспіль проведе 1-31 жовтня  2021 року Місяць кібербезпеки в Україні.

Відповідно до стратегії  кібербезпеки України «Безпечний кіберпростір – запорука успішного розвитку країни»¸ яка затверджена Указом Президента України від 26 серпня 2021 року № 447/2021, підтримано ініціативу ТПП України щодо проведення щорічного заходу - Місяць кібербезпеки в Україні на загальнонаціональному рівні.

 

Україна - одна з перших сьогодні за індикаторами цифровізації, тому що є введення в дію "Дії", введення в дію більше 15 сервісів, які доступні на платформі. Тобто це розширює можливості. Але це, природно, розширює і загрози. За кількістю кібератак - за тиждень фіксується 60 тис. кібератак.

Ось кілька порад щодо захисту себе і своєї організації.

Дізнатися більше https://cybersecuritymonth.eu

 

Основні заходи

День Кібербезпеки в закладах вищої освіти (ЗВО) з нагоди відкриття Національного місяця кібербезпеки в Україні.

ІV міжнародний форум “Кібербезпека. Захистимо бізнес - захистимо державу”

Круглий стіл «Інноваційні системи охорони периметра об’єктів критичної інфраструктури України: пріоритетні підходи та рішення».

 

#CyberSecMonth 2021