![0](/images/stories/2020-2021/olimp/0.jpg)
14 грудня 2021 р. на базі кафедри інформатики фізико-математичного факультету відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Із вітальним словом на відкритті олімпіади до учасників звернувся ректор ХНПУ імені Г.С.Сковороди, д.п.н., проф., член-коресопондент АПН України Ю.Д.Бойчук. Участь у змаганнях взяли 65 учнів закладів загальної середньої освіти Московського району м. Харкова. Для кожного учасника у 5-ти комп'ютерних класах кафедри інформатики та 2-х комп'ютерних класах кафедри інформаційних технологій було підготовлено особисті робочі місця із індивідуально встановленим та налаштованим програмним забезпеченням. Студенти-волонтери фізико-математичного факультету забезпечили супровід олімпіади.
Декан фізико-математичного факультету проф. Пономарьова Н.О., завідувачі кафедр доц. Масич В.В., проф.Жерновникова О.А., доц. Боярська-Хоменко А.В., проф. Олефіренко Н.В. плідно поспілкувалися з гостями, презентували роботу та можливості кафедр. Усі учні та вчителі одержали рекламні буклети, календарі факультету та були запрошені на університетські профорієнтаційні заходи.
Вітаємо учасників та щиро дякуємо організаторам!![1](/images/stories/2020-2021/olimp/1.jpg)
![4](/images/stories/2020-2021/olimp/4.jpg)
![2](/images/stories/2020-2021/olimp/2.jpg)
![3](/images/stories/2020-2021/olimp/3.jpg)
![6](/images/stories/2020-2021/olimp/6.jpg)
![5](/images/stories/2020-2021/olimp/5.jpg)
![8](/images/stories/2020-2021/olimp/8.jpg)
![7](/images/stories/2020-2021/olimp/7.jpg)
![307_2](/images/stories/2020-2021/olimp/307_2.jpg)