kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ
10-11 травня на фізико-математичному факультеті за ініціативи професорів кафедри інформатики Надії Олефіренко, Віри Андрієвської та декана фізико-математичного факультету Наталії Пономарьової, було організовано дві гостьові лекції.

10 травня лекцію “АВТОМАТИЧНЕ ДОВЕДЕННЯ ТЕОРЕМ В ГЕОМЕТРІЇ” було проведено доктором наук, викладачем Університету педагогічного в Кракові ПЕТЮРЕНКО Анною. У лекції було розкрито переваги і перспективи автоматичного доведення теорем в геометрії. Приємно, що здобувачі факультету, викладачі жваво зацікавилися запропонованою технологією лекторки, задавали запитання. Висловлюємо щиру вдячність і повагу нашій колежанці з  Університету педагогічного в Кракові

t1
t2

11 травня відбулася відкрита гостьова лекція професор, доктор фізичних наук, декан факультету природничих наук Університету Вітовта Великого в Каунасі  MICKEVIČIUSА Sauliusа. Тема лекції – “SECONDARY SCHOOL — UNIVERSITY COOPERATION IN STEAM EDUCATION: LITHUANIA CASE”. Професор надав змістовну інформацію шодо специфіки навчання і роботи в Університеті Вітовта Великого в Каунасі; пояснив важливість STEAM освіти на сучасному етапі цифровізації суспільства; показав STEAM активності, які широко запроваджено  в Університеті Вітовта Великого; розповів про окремі реалізовані STEAM  проекти тощо. Виступ  Prof. MICKEVIČIUSА Sauliusа викликав жвавий інтерес та дискусію серед учасників заходу.
t3
t4