kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ
21 червня 2023 року у Харківському ліцею №107 Харківської міської ради Харківської області відбулись загальна онлайн конференція трудового колективу, учнів ліцею та їх батьків. На цю конференцію було запрошено Веприк Світлану, доцента кафедри інформатики Харківського національного педагогічного університету імені Г.Сковороди, яка виступила з доповіддю про співпрацю нашого університету і Харківського ліцею №107 протягом  2022-2023 навчального року.
Світлана Анатоліївна, зокрема, підкреслила, що університет продовжує співпрацювати з різними закладами освіти, і з Харківським ліцеєм №107 склалися давні багаторічні творчі зв’язки, допомагає на різних напрямках освітньої діяльності як вчителям, так й учням та батькам.
Цього року студенти різних факультетів проходили педагогічну практику, в межах якої навчалися педагогічної майстерності у вчителів ліцею та випробовували себе в ролі педагогів, намагалися допомагати у вирішенні поточних проблем.
Веприк С.А. розповіла про наш університет, специфіку цьогорічної вступної компанії, про напрямки співпраці з ліцеєм, про роботу освітнього хабу «Сковорода-хаб», робота якого зорієнтована на підтримку учнів та вчителів, провела профорієнтаційну бесіду щодо освітніх програм, які пропонуються в університеті, подякувала всім, хто долучався до спільної роботи. Наприкінці доповіді Світлана Анатоліївна висловила впевненість успішної спільної діяльності Харківського ліцею № 107 та Харківського національного педагогічного університету імені Г.Сковороди.
t1-2