5 жовтня 2023 року в рамках Сковорода-хаб відбулося перше у навчальному році заняття з Цифрової грамотності - проєкту Сковорода-хаб від кафедри інформатики фізико-математичного факультету ХНПУ імені Г.С.Сковороди. Спікерами заняття стали завідувачка кафедри інформатики, д.п.н., професор Надія Олефіренко та старша викладачка кафедри інформатики Людмила Остапенко. Учасники обговорили можливості створення ігрових мобільних додатків в середовищі AppInventor. Зауважимо на велику зацікавленість учасників та їх активність на занятті. Дякуємо спікеру, учасникам та організаторам!
Відеозапис буде розміщено на сторінках Сковорода-хаб - завітайте!
![09-1](/images/stories/2023-2024/09.10/09-1.jpg)
![09-2](/images/stories/2023-2024/09.10/09-2.jpg)
![09-3](/images/stories/2023-2024/09.10/09-3.jpg)
![09-4](/images/stories/2023-2024/09.10/09-4.jpg)