![5_cr](/images/stories/2021/17.10/5_cr.jpg)
![16.10](/images/stories/2021/17.10/16.10.jpg)
16 жовтня 2021 року викладачі університету (Шакуров Є.О., Москаленко В.В.) та студент 2 курсу спеціальності "Середня освіта (Інформатика)" Курганський А. взяли участь у жюрі міського етапу всеукраїнського турніру з інформатики для учнів 9-11 класів. На турнірі змагалися 18 команд всіх районів міста. Цікавими були як набір задач, так і запропонована гра-проєкт "Крапки". Дистанційний формат турніру не завадив виявити кожній команді свою зацікавленість програмуванням, допитливість, винахідливість, креативність!