kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

Konkurs_Slobozhanshchina

Кафедра інформатики ХНПУ імені Г.С. Сковороди оголошує IV конкурс студентських авторських програмних розробок на тему: Слобожанщина - квітка України

Слобожанщина - це територія, яка охоплює сучасні Харківську, Сумську, Донецьку, Луганську області України та Бєлгородську і частину Воронезької та Курської областей Росії. Харків вважають історичною столицею Слобожанщини. Нині - це один із найпотужніших регіонів України, один із головних промислових, наукових та культурних центрів.

Положення про конкурс:

1. Конкурс авторських програмних розробок проводиться з метою виявлення та підтримки творчих здібностей студентської молоді в галузі інформаційно-комунікаційних технологій.

2. До участі у конкурсі запрошуються студенти фізико-математичного факультету ХНПУ імені Г.С. Сковороди (за бажанням у конкурсі можуть взяти участь також і студенти інших факультетів).

3. Конкурс передбачає демонстрацію учасниками авторських програмних розробок, виконаних у відповідності до оголошеної теми у встановлений термін.

4. Конкурс проводиться у два етапи:

- подання розробок для попереднього розгляду (до 27.11.2010 р.);
- підсумковий тур (орієнтовно 07.12.2010 р).

5. Під час проведення конкурсу всі учасники будуть забезпечені консультаціями провідних фахівців кафедри з питань розробки програмних продуктів.

6. Під час проведення підсумкового туру журі конкурсу визначить три кращі розробки, автори яких одержать заохочення.

7. Переможцям та учасникам конкурсу будуть надані додаткові бали з відповідних дисциплін за рекомендацією конкурсного журі.

Завдання конкурсу: Розробити інтерактивну мультимедійну сторінку, присвячену визначним місцям Слобожанщини.

Технічні умови: Сторінка повинна містити інтерактивну карту вибраного району Слобожанщини та забезпечувати можливість виведення на екран пояснювальної інформації (текст, відео, графіка) за кліком миші на відповідній області зображення.

Додаткову інформацію можна одержати у координатора конкурсу, доцента кафедри інформатики Пономарьової Н.О. (207-Б)

 

Комментарии  

 
#1 JOKER 10.12.2010 10:54
Конкурс прошел шикарно
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить